reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator X27

Dudak uçuklatan Türkiye fiyatıyla Quantum Dot teknolojili Acer Predator X27

Acer’ın iF Design 2018 ödüllü ürünlerinden biri olan Acer Predator X27, Türkiye’de satışa sunuldu. Monitör, 27 inç ekran boyutu, 144 Hz yüksek yenileme hızı ve göz takip teknolojisinin yanı sıra 4K çözünürlükte NVIDIA G-SYNC HDR ile oyun deneyimini yeni bir seviyeye çıkarıyor.

Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Predator X27, Adobe RGB renk alanının yüzde 99’unu destekleyerek daha parlak, daha doygun ve daha doğru bir renk gamıyla çok daha canlı görüntüler oluşturuyor. Belirli renklerde ışık yayan nano boyutunda çeşitli tür noktalarla kaplanan bir Quantum Dot filmine sahip yeni ekranlar, renk saflığını ve etkinliğini artırarak standart monitörlere göre çok daha geniş bir renk gamı sunuyor.

3.840 x 2.160 piksel çözünürlüklü Acer Predator X27, 144 Hz yenileme hızı, 4 ms tepki süresi ve 1.000 nit parlaklık seviyesine sahip. Monitör Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanıyor. Ekrandaki siyah görüntülerin arkasında bulunan aydınlatmayı kısarak, siyahların o bölgede daha derin ve koyu olması sağlanıyor. Bu da karanlık sahnelere sahip oyunlar oynayanlara önemli bir avantaj sunuyor.

Monitör NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle de dikkat çekiyor

Predator X27, Quantum Dot teknolojisine ek olarak NVIDIA G-SYNC ile görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor, NVIDIA ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor. Yeni ekranlar yatay ve dikey olarak 178 derecelik geniş izleme açıları sunuyor.

Predator GameView özelliği oyuncuların hassas renk ayarları yapmasını sağlıyor. Özel ayarlar; aksiyon, yarış ve spor gibi üç farklı profile kaydedilebiliyor. Oyun sırasında bu ayarlar arasında geçiş yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator X27’nin Türkiye fiyatı ne kadar?

Predator X27, 14.000 TL’den başlayan fiyatlarla oyun severlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

10 GB RAM’e sahip OnePlus 6T McLaren Edition