reklamı kapat

POPÜLER

Acer

Dünyanın ilk 4K, HDR ve G-Sync teknolojili monitörü: Acer Predator X27

Acer, en üst düzey görüntü kalitesi arayanlar için geliştirdiği monitörü kullanıcıların beğenisine sundu. Piyasadaki 4K monitörlerin eksiklerini kapatan monitör Acer Predator X27 adını taşıyor.

Dünyanın ilk 4K, HDR ve G-Sync teknolojisine sahip monitörü olma özelliğini taşıyan Predator X27, NVIDIA’nın G-Sync teknolojisiyle tutukluk, kırılma ya da hareket bulanıklığı olmadan akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Monitör, HDR desteği sayesinde geniş bir renk aralığına ve doygunluğuna sahip. HDR özelliğiyle gelen parlak ve zengin renkler sayesinde ekran çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. HDR özelliği bunun yanında gerçek siyah ve koyu renklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

10 bit HDR desteği, 144 Hz yenileme hızı ve 1.000 nit parlaklık değeri monitörün sunduğu diğer özellikler arasında. Piyasadaki monitörlerin maksimum 600 nit parlaklık değeri sunduğu düşünülürse Acer Predator X27’nin bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Adobe RGB renk spektrumunun yüzde 99’unu kapsayan monitör 3840 x 2160 piksel çözünürlük değeriyle 4K deneyimi vadediyor.

Acer’dan oyuncuları heyacanlandıran monitör

Oyun tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayan monitör 1 Haziran’da yurt dışında satışa sunulacak. Monitörün satış fiyatı ise 2.000 dolar olacak.

İlgili Video

Televizyon kadar dev monitör