reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator X27P gerçekten çok iddialı bir oyuncu monitörü

Acer Predator X27P oyuncu monitörü Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Acer, direkt olarak Acer Predator X27P isimli yeni oyuncu monitörü modelini Türkiye’de satışa sundu.

Acer’ın iF Design 2018 ödüllü oyuncu monitörü X27’nin yeni versiyonu olan Acer Predator X27P, kışkırtıcı tasarımıyla artık Türkiye’de de elde edilebiliyor. Türkiye fiyatı 15 bin TL olarak açıklanan monitör, 4K çözünürlükte 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Predator X27P, aktarıldığı kadarıyla Adobe RGB renk alanının yüzde 99’unu destekleyerek daha parlak, daha doygun ve daha doğru bir renk gamıyla çok daha canlı görüntüler oluşturuyor. Beraberinde gelen gölgelikler ile yanal yansımaları ortadan kaldıran model, Nvidia G-SYNC teknolojisiyle görüntülerde yırtılma yaşanmasını önlüyor ve Nvidia ULMB teknolojisiyle de keskin ve gerçekçi görseller oluşturuyor. VESA Display HDR 1000 sertifikası bulunan yani HDR içeriklerde yüksek parlaklık sunan oyuncu monitörü Acer Predator X27P, çok şık duran metal bacağıyla öne arkaya eğme, kendi ekseni etrafında dönme ve yükseklik ayarı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Predator X27P gerçekten çok iddialı bir oyuncu monitörü

Modelde ilginç bir özellik de yer alıyor. Geleneksel klavye ve farenin yerini almak için tasarlanan dahili Tobii göz takip teknolojisi sayesinde oyuncular ekranın kenarlarına odaklandığında kamera da otomatik olarak dönüyor. Göz takibini fare ve klavye veya gamepad kontrolüyle birlikte kullanmak, oyunculara siper için eğilme veya hedefe nişan alma gibi hareketleri gerçeğe benzer bir şekilde yapma imkanı sunarak çok daha etkileyici bir oyun deneyimi meydana getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Türkiye satışa sunduğu yeni amiral gemisi