reklamı kapat

POPÜLER

Acer Predator Z321QU
Acer Predator Z321QU
Acer Predator Z321QU

Oyunun içinde hissedeceğiniz oyuncu monitörü: Predator Z321QU

Yüksek performansı ile dikkat çeken kavisli oyuncu monitörü serisinden Acer Predator Z1 derinlik hissini artırıyor ve kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlıyor.

Oyuncu monitörü Acer Predator 31,5 inçlik 1800R kavisli Z321QU modeli sizi oyunun içine katılmanızı sağlıyor. Böylelikle aksiyon ve heyecanı artırıyor. Derinlik hissi veren bir deneyim yaşatan kavisli monitör, geniş görüş alanı ve izleme açıları sunuyor. G-SYNC teknolojisi monitörün yenileme hızını bilgisayardaki güçlü grafik işlemciyle eşleyerek ekran yırtılmalarını ortadan kaldırıyor ve takılmaları azaltıyor. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde renklerin daha gerçekçi yansımalarıyla karşılaşıyoruz. 1800R WQHD (2560 x 1440) ekran, 16:9 en boy oranı ve yüzde 99 sRGB renk gamıyla ayrıntılı görüntüler elde ediliyor.

Oyunu oynarken Predator’un bu özellikleri sayesinde düşmanlarınızı kolayca tespit edip yeni dünyaları rahatça keşfetmeniz mümkün oluyor. Hızlı 4 ms GTG (griden griye) tepki süresi ve 165 Hz’ye varan yenileme hızıyla ürün, inanılmaz akıcı grafikleri oluşturabiliyor. Ani geçişlerin yaşandığı hızlı aksiyon oyunlarında tüm görüntüler gölgelenme veya bulanıklık olmadan kusursuz şekilde işleniyor. 6 yönlü renk ayarı desteğiyle de akıcı renk geçişleri elde ediliyor, ara tonlardaki renklerin canlı ve gerçekçi kalması sağlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Acer Predator Z321QU
Acer Predator Z321QU

Oyuncu monitörü Predator Z321QU birçok özelliği içinde barındırıyor

Predator Z1 serisinin çerçevesiz kavisli tasarımı, 178 derece izleme açıları hiçbir kör nokta bırakmadan kesintisiz görüntü sunarak birden fazla monitör kullanılan sistemler için güzel bir alternatif sunuyor. Ergonomik tasarımlı stant ise öne arkaya eğme ve yükseklik ayarı olanakları sayesinde en uygun izleme pozisyonunu bulmayı kolaylaştırıyor. Kullanışlı döndürme özelliği de görüntüleri otomatik bir şekilde dikey ve yatay olarak ayarlıyor. Kolay kurulumu sayesinde monitörünüzü isterseniz stanttan ayırıp duvara asabilirsiniz.  Bunun yanında kabloları standın içine gizleyerek oyun alanınızı düzenli tutabiliyorsunuz.

Yine aynı şekilde göz yormayan teknolojisi sayesinde, Predator Z1 Monitör’de göz yorgunluğunu azaltan AcerVisionCare ve BlueLight Shield özellikleri de bulunuyor. Karanlık sahnelerde daha ayrıntılı görüntüler sunan koyuluk iyileştirme ve rakiplerinizi kusursuz bir şekilde vurmanıza yardımcı olan hedef noktası gibi oyun özellikleri ile de zenginleştirildi.

Predator Z1 serisi, Z321QU model monitörün satış fiyatı 5.999TL seviyesinde.

İlginizi çekebilir

Yeni Apple Mac Pro ve Pro Display XDR monitör