reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon öncesi hayranlara “yeni karakter” teklifi

Rick and Morty 4. sezon bölümleri için sabırsızlığımız devam ediyor. Seri düzenlenen yeni kampanyayla diziye bir hayranı dahil edecek.

Rick and Morty 4. sezon bölümleriyle Kasım 2019‘da hayranlarla buluşacak. Çok uzun bir aradan sonra maceraya yeniden kavuşacağımız sezon 10 bölümle ekranlardaki yerini alacak. Ancak sezon öncesi ilgi çekici bir kampanya kendini gösterdi. fon toplama sitesi Prizeo‘nun duyurduğu bu kampanyada izleyicilerden biri Rick and Morty’nin gelecek bölümlerinde konuk karakter olarak yer alacak. Twitter duyurusunda “Rick and Morty’ye bu sezon yeni bir karakter dahil oluyor! Sen! Dizinin gelecek bölümlerinde yer almak için kampanyaya dahil olabilir, dizinin yaratıcılarıyla tanışabilirsin.” deniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon sabırsızlıkla bekleniyor

Söz konusu şansı elde etmek için minimum 10 dolarlık bağışta bulunmak gerekiyor. Bu etkinlikten elde edilecek gelirin NEXT for AUTISM ve Bergen County’s United Way’e (BCUW) bağışlanacağı açıklamalar arasında. Dilediğiniz miktarda bağış yapabileceğiniz kampanyada bağış miktarı arttıkça kazanma şansı da artıyor. Ayrıca bağış miktarına bağlı olarak anahtarlık, bardak, figür, tişört gibi ek hediyeler elde etme imkanı da bulunuyor.

Geçtiğimiz sezon 70 bölüm siparişi alan çizgi dizi, bunun 10 bölümünü Kasım 2019’da yayınlayacak. Ancak hala net bir yayın tarihi paylaşılmış değil. Kötü Morty’nin planlarının nasıl işleyeceğini merak ettiğimiz dizinin yeni sezonu bizi galaksiler arası bir başka karmaşaya taşıyacak gibi. 4. sezon öncesinde duyurulan bu etkinlik ise 1 Ekim’e kadar katılımlara açık. Buradan etkinlik sayfasına ulaşabilir, siz de bağışta bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon duyurusu