reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon
Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon bölümlerinden ilk fotoğraflar

Kasım 2019’da yayınlanacak olan Rick and Morty 4. sezon bölümlerinden iki fotoğraf paylaşıldı. Fotoğraflar yeni sezon için sabırsızlığı artırıyor.

San Diego Comic Con 2019 sayesinde nihayet Rick and Morty 4. sezon bölümlerine dair elle tutulur bir şeyler görmeye başladık. Adult Swim’in resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan iki fotoğraf, 4. sezona ait iki bambaşka ortamı resmediyor. Adult Swim paylaşımı “İşte 4. sezondan ilk iki görsel. Hikayeye dair teorilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin” diyerek yayınlıyor. Teori kısmı ise izleyicileri zorlayabilir. İlk fotoğrafta Rick, halinden çok memnun, hatta neredeyse huzur bulmuş halde yabancı bir gezegen olduğuna inandığımız bir konumda gezinirken resmediliyor. İkinci karede ise belli ki aksiyon dolu bir olay yaşanıyor. Yarı robot timsah askerlere benzeyen düşmanlarla karşı karşıya olan Rick, köşeye sıkışmış gibi. Ancak hepimiz biliyoruz ki Rick’i köşeye sıkıştırmak pek de mümkün değil. Her iki fotoğraftaki en büyük eksiklik ise Morty’nin varlığı diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon sabırsızlıkla bekleniyor

Dizinin 4. sezonu için “gün” belirtilmedi. Kasım 2019’da “bir ara” yayınlanacak olan dizi bizlerle 10 bölüm buluşturacak. Bildiğiniz gibi Adult Swim 4. sezon onayı verilirken 70 bölüm sipariş etmişti. Yani bu sezon sonrası için de onay konusunda kafamız rahat.

Dizinin 4. sezon bölümleri için ayrıca bir de kampanya düzenlendiğini belirtelim. Dizide yer almak isteyen hayranların katılabileceği bu kampanya ile toplanan bağışlar iki ayrı kuruma aktarılacak. Söz konusu bağış kampanyası ve dizide yer alma şansı ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon duyurusu