reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm belirsizliği

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm belirsizliği

Beşinci bölümü de yayınlanan Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm için büyük bir belirsizliğe düşmüş durumda. Sezonun devamı ne zaman yayınlanacak?

Televizyonun en popüler animasyonlarından Rick and Morty 4. sezon 5. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Ancak sezonu yakından takip edenlerin de bildiği üzere bu bölüm sadece sezon ortasını değil aynı zamanda sezon arasını da işaret ediyor. Çünkü toplamda 10 bölüm sürecek olan 4. sezonun sadece ilk 5 bölümü açıklanmış ve tarihleri verilmişti. 5. bölüm sonrası bir fragmanla ikinci kısım için ilk tarih verilir diye ummuştuk ancak durum öyle olmadı. Dizi yaratıcısı Justin Roiland’ın ilk kısım içinde en çok sevdiği bölüm olan 5. bölüm yayınlandıktan sonra hayranlar kocaman bir soru işaretiyle kalakaldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon 6. bölüm ne zaman gelecek?

Ne yazık ki dizinin ikinci kısmı için resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak geçmişteki açıklamalara bakarak şunu söyleyebiliriz ki yeni bölümler 2020’den önce izleyicilerle buluşmayacak. Summer’ı seslendiren Spencer Grammer’ın kasımın sonlarında Collider‘a verdiği röportajda şu sözler dile getiriliyor: “Bu kısımda sanırım 2 bölümüm daha var. Daha sonra çok geçmeden beş bölüm daha yayınlayacağız. 5. sezon üzerine çalıştıklarını da biliyorum.

Bu “kısa ara” elbette belirsiz ancak Grammer’ın açıklamasına göre en iyi ihtimalle yeni sezonu Ocak 2020’de görebileceğimizi düşünüyoruz. Elbette o zamana kadar 4. sezonun ilk 5 bölümünü yeniden izlemek isterseniz dizi 4. sezon bölümleriyle 22 Aralık‘ta Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası