reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian sonrası gelecek yeni Star Wars dizisi

The Mandalorian sonrası gelecek yeni Star Wars dizisinden detaylar

Disney+’a özel Star Wars dizisi The Mandalorian sonrası evrende geçecek yeni bir dizi daha yapım aşamasında. Bu diziden yeni detaylar da gün ışığına çıktı.

The Mandalorian, elde ettiği başarıyla Star Wars evreninde de en sevilen yapımlar arasındaki yerini hızla aldı. Her hafta yeni bölümü merakla beklenen dizi ise sezon finaline çok yakın. Ancak sevilen dizi ilk sezonunu noktaladıktan sonra evrende geçen yeni hikayeler de Disney+’taki yerini alacak. Onlardan biri geçmişte duyurulan Cassian Andor dizisi. Hatırlamayanlar için kısaca bahsedelim; Cassian Andor Rogue One: A Star Wars Story‘de karşımıza çıkan karakterlerden biriydi. Dizide de Diego Luna tarafından canlandırılacak olan karakterin dizisi bizi biraz geçmişe götürecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian başarısı ardından yeni Star Wars dizisinden beklenti büyük

DiscussingFilm‘in özel haberine göre dizide Andor’un küçüklük zamanlarını görebileceğiz. Rogue One filminde 6 yaşından beri savaşın içinde olduğunu kaydeden Andor’un bu zorlu çocukluk dönemine bir dönüş yaşanacak. Lucasfilm Andor’un çocukluk zamanlarını anlatabilmek için şimdilerde 9 yaşında ve 13 yaşında aktör arayışına girmiş durumda. Aynı zamanda Andor’un kız kardeşi için de yine bir çocuk oyuncu aranıyor. Rogue One’da kaybettiği şeylere vurgu yapan Andor’un dizide kız kardeşini kaybetme olasılığı ise hayli yüksek. Stephen Schiff, Tony Gilroy ve George Lucas senaryo ekibinde yer alırken yine Rogue One’da gördüğümüz droid K-2SO’yu canlandıran isim de filmdeki gibi Alan Tudyk olacak.

Dizi üzerindeki baskının ise hiç olmadığı kadar arttığını söyleyebiliriz. The Mandalorian tarafından elde edilen başarı sonrası hayranlar en azından aynı seviyede bir iş bekleyecektir. Dizi için şimdilik bir yayın tarihi bulunmadığını da kaydedelim. Dizinin çekimlerinin önümüzdeki haziranda Avrupa’da başlaması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası