reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars dizisi The Mandalorian 7. bölüm için erken yayın müjdesi

The Mandalorian 7. bölüm için erken yayın müjdesi

Disney+’ın popüler Star Wars dizisi The Mandalorian 7. bölümü erken yayınlayacak. Bu hafta Star Wars’a doyacağız.

Hayranların her bir bölümü heyecanla beklediği The Mandalorian, sezon finaline adım adım yaklaşırken 7. bölümü erkenden izleyicilerle buluşturacağını müjdeledi. Bildiğiniz gibi yapım Disney+’ta her cuma günü yayınlanıyor ve hafta sonuna Star Wars’la giriş yapmamızı sağlıyordu. Bu hafta ise dizi 20 Aralık yerine 18 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak. Bunun sebebi de tahmin edebileceğiniz üzere Star Wars: The Rise of Skywalker filminin 20 Aralık’ta çıkıyor olması. Elbette bu resmi bir açıklama değil ancak, film için dizinin 7. bölümünde bir sürpriz de bulunduğu düşünülünce en mantıklı çıkarım bu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian 7. bölüm 18 Aralık’ta yayında

Skywalker Saga’ya nokta koyacağı kaydedilen Star Wars: The Rise of Skywalker 20 Aralık’ta vizyona girmeden dizide filmden özel bir sahne daha göreceğiz. Muhtemelen bu sahnenin dizinin sonunda ek içerik olarak yer alacağını söyleyebiliriz. Hayranlar ise hiç olmadığı kadar heyecanlı çünkü bu haberin ardından dizideki bebek Yoda’nın filme bir şekilde geçiş yapabileceğini düşünen hatırı sayılır izleyici bulunuyor. Biz buna pek ihtimal vermesek de bu teoriyi paylaşmadan edemedik.

Dizinin 7. bölümünün erken yayınlanacak olması her ne kadar heyecanlı olsa da bu 8. bölüm için beklediğimiz süreyi de biraz uzattı elbette. Üstelik dizi 8. bölümde ilk sezonu noktalıyor. Yani The Mandalorian hikayesine kısa bir süre için veda edeceğiz. 27 Aralık’ta yayınlanacak olan 8. bölüm sonrası yeni sezon için şimdilik bir tarih açıklaması yapılmadığını da kaydedelim. Ancak Disney’in hayranları fazla bekletmeden 2020’de diziyi yayınlama planları bulunuyor. Muhtemelen yine ilk sezonla aynı dönemlerde ikinci sezona kavuşabiliriz.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası