reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Türkiye Rise of Empires: Ottoman

Fatih Sultan Mehmet’i anlatan Osmanlı dizisi için geri sayım; ocak ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix, Ocak 2020 için ajandasını bu sefer erkenden açıkladı. Osmanlı belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman geliyor.

Netflix Türkiye her ay olduğu gibi Ocak 2020 için de içerik listesini paylaştı. Yılın açılışını sevilen dizilerin yeni sezonları ve yepyeni içeriklerle yapıyoruz. Bu ay Türkiye’deki kullanıcıların özellikle dikkatini çekecek yapımlardan biri Osmanlı tarihini konu alan belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman oluyor. Kurgusal ve belgesel unsurlarını harmanlayan bu yapım izleyicileri Osmanlı İmparatorluğu’nun tarihine bir yolculuğa çıkarıyor. Belgesel dizi Fatih Sultan Mehmet‘in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alıyor. 24 Ocak‘ta yayınlanacak olan dizinin başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır ve Damla Sönmez paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Ocak 2020’de Titans 2. sezonu da getiriyor

2. sezonu tamamlayan Titans, nihayet Netflix’teki yerini Ocak 2020’de almaya hazırlanıyor. Ayrıca BoJack Horseman da 6. sezonun 2. kısmını önümüzdeki ay izleyicilerle buluşturuyor. İzleyicilerin yeni sezonunu merak ettiği bir diğer yapım ise Sex Education. O da 2. sezonuyla 2020’ye merhaba diyenlerden. Hayli yoğun geçecek olan Ocak 2020’de Chilling Adventures of Sabrina da 3. sezonu yayınlıyor. Yeni diziler arasında ise Sherlock’un yapımcılarının elinden çıkan Dracula dikkat çekiyor. Dracula için şimdilik bir yayın tarihi paylaşılmamış. Ocak ayında yayınlanacak tüm Netflix orijinallerine haberin devamında tarihleriyle beraber ulaşabilirsiniz.

Netflix orijinal dizileri

Anne with an A Final Sezonu (03/01/2020)
On altıncı yaş günü, Anne’in kökenlerinin bulunması için bir araştırmayı tetiklerken Anne, gönül işlerini sonuca bağlıyor ve geleceği için yolunu çiziyor.

Dracula (Çok Yakında)
“Sherlock”un yapımcılarının imzasını taşıyan ve Bram Stoker’ın klasik romanından esinlenen bu mini dizide Claes Bang, Dracula’yı canlandırıyor.

Grace and Frankie 6. sezon (17/01/2020)
6. sezonuna giren bu eğlenceli ve samimi dizide Jane Fonda ve Lily Tomlin, hayatlarını baştan yaratan iki kadını canlandırıyor.

Sex Education 2. sezon (17/01/2020)
Maeve ile Aimee’nin yakın arkadaşlık ilişkisi, Aimee ‘Dokunulmazlar’ olarak bilinen arkadaş grubunu bıraktığından beri her zamankinden daha güçlüdür. Eric, yeni keşfettiği özgüveni sayesinde hiç alışkın olmadığı şekilde ilgi çektiğini fark eder.

The Stranger (30/01/2020)
Sırlar, şiddet ve komplo, aile babası Adam Price’ı en yakınındaki insanlara dair gerçeği ortaya çıkarmak için umutsuz bir arayışa itiyor.

The Circle (01/01/2020)
Bu popülerlik yarışmasında nakit ödülü kazanmak için kendiniz mi olurdunuz, olduğunuzdan daha mı iyi davranırdınız yoksa bambaşka biri mi olurdunuz?

Titans 2. sezon (10/01/2020)
İşler değişti. Robin ve Titanlar artık toplum dışına itilmiş bir grup değil. Aynı düşmanları gibi.

AJ and the Queen (10/01/2020)
Bu çılgın dizide RuPaul, 11 yaşındaki sivri dilli davetsiz bir yolcuyla birlikte Amerika’yı kamyonetiyle uçtan uca gezen talihsiz drag kraliçesi rolünde.

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon (24/01/2020)
Kiernan Shipka, “Archie” çizgi romanlarından uyarlanan, gençlere yönelik bu korku dizisinin 3. kısmıyla yarı cadı Sabrina rolüyle tekrar karşımızda.

BoJack Horseman 6. sezon (Kısım 2) (31/01/2020)
Rehabilitasyonda geçirdiği süre zarfında hatalarıyla yüzleşmek ve telafiye başlamak zorunda kalan BoJack, kefarete yavaş yavaş yaklaşıyor.

Ragnarok (31/01/2020)
Ilık kışlara ve şiddetli yağmurlara maruz kalan bir Norveç kasabası, birileri zamanında müdahale etmezse yeni bir Ragnarok yaşamak üzeredir.

Netflix filmleri

Uncut Gems (31/01/2020)
Borçları artan ve öfkeli alacaklıları kapıya dayanan New Yorklu laf ebesi bir kuyumcu, ayakta ve hayatta kalma umuduyla her şeyi riske atar.

Ghost Stories (01/01/2020)
“Bombay Talkies” ve “Lust Stories”in yönetmeni, beklenmedik bir şekilde gelişerek ürpertici korku âlemine dalan dört yeni kısa filmle karşımızda.

A Fall from Grace (17/01/2020)
Sabıkası olmayan yaşlı bir kadın kocasını öldürmekle suçlandığında onu savunmakla görevlendirilen ilgisiz avukat kendini müthiş bir komplonun içinde bulur.

Orijinal belgeseller

Dünya’da Gece (29/01/2020)
“Yeryüzü 2”, “Hayat” ve “Mavi Gezegen”in ödüllü yapımcılarının imzasını taşıyan bu çarpıcı doğa tarihi dizisi, gece yaşamının mucizelerini açığa çıkarıyor.

Amigolar (08/01/2020)
Aslen bir chili con carne markasıyla ünlü olan Teksas’taki Corsicana kasabası, diğer önemli ihracatıyla da nam salıyor: Birinci sınıf amigolar.