reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars The Mandalorian

Star Wars dizisi The Mandalorian’dan aksiyon müjdeleyen ilk fragman [İzle]

Disney’in çevrim içi yayın servisinin çıkışıyla beraber yayınlanacak Star Wars dizisi The Mandalorian, ilk fragmanıyla beklentileri artırarak geri sayımı başlattı.

D23 etkinliğini geride bırakırken gündem Marvel yapımlarıyla çalkalansa da Disney, Star Wars hayranlarının ilgisini The Mandalorian fragmanıyla çekmeyi başarıyor. The Mandalorian’ın Disney için ayrı bir önemi bulunuyor. Çünlü 12 Kasım‘da seçili ülkelerde yayın hayatına başlayacak olan çevrim içi servisi Disney+’ın yayın tarihiyle beraber izleyicilerle buluşacak ilk dizilerden biri kendisi. Hal böyle olunca dizinin başarısı büyük önem taşıyor. Neyse ki ilk fragman, beklentilerin üzerinde keyifli ve aksiyon dolu bir film izleyeceğimizi işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Star Wars hayranları The Mandalorian ile kelle avına çıkıyor

Her ne kadar geçmişteki dedikodular bir Boba Fett filmi göreceğimizi işaret etse de, Star Wars evreniyle ilgili planlar Disney+ ile beraber fazlasıyla değişti. Şimdi karşımızda Boba Fett ve babası Jango’dan esinlenen bir dizi çıkıyor. Dizinin resmi özet şu şekilde: “Boba Fett ve Jango’nun hikayelerinin ardından Star Wars’un evrenine yeni bir savaşçı giriş yapıyor. The Mandalorian, İmparatorluğun düşüşü ve İlk Düzen’in kuruluşu arasındaki zaman diliminde geçiyor.

The Mandalorian’da başrolü ise Game of Thrones’da Dağ ile yaptığı “kafa patlatan” savaşıyla hatırlayacağınız Pedro Pascal üstleniyor. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau, Star Wars’un daha karanlık ve ürkütücü tarafını ortaya çıkarmayı amaçlıyor. O dönemde Tatooine’de olmanın nasıl bir şey olduğunu gösterecek olan yeni dizinin ilk sezonu 8 bölümle yayınlanacak. Disney+’ın çıkış dizisinin nasıl bir başarı getireceği merak konusu. Servisin aylık 6,99 dolara izleyicilerle buluşacağını da not düşelim. Dizinin ilk fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.