reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinden gizemli Marvel paylaşımı

Avengers Endgame filminin yönetmenliğini üstlenen Joe ve Anthony Russo kardeşler Twitter üzerinden gizemli bir paylaşımda bulundu. Onların bu paylaşımı Marvel hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu.

Russo kardeşler uzun zamandır Marvel için çalışan isimler arasında yer alıyor. Onların Captain America Winter Soldier ile başlayan macerası Avengers Endgame ile son buldu. En azından bizler son bulduğunu zannediyorduk. Çünkü Joe ve Anthony Russo şimdiye kadar Endgame’in çekecekleri son Marvel Sinematik Evreni projesi olduğunu dile getirmişti. Fakat bu durum değişmiş olabilir. Bunu düşünmemize neden olan ise Russo kardeşlerin Twitter hesabı üzerinden yaptığı gizemli paylaşım.


Avengers Endgame sürprizler yolda

İkilinin paylaştığı videoda 19 Temmuz 2019 tarihi yer alıyor. Bu tarihte Marvel’ın San Diego Comic Con’da yeni projelerini tanıtması bekleniyor. Videonun fonunda ise hayranların heyecan dolu seslerini duyuyoruz. Dikkatli Marvel hayranları fonda kullanılan seslerin eski bir San Diego Comic Con panelinden alındığını fark etti. 2017 senesindeki bu panelde Joe Russo’nun “Sizlere Avengers Infinity War’dan yeni görüntüler göstermeme imkanımız yok” dediği fark edildi. Durum böyle olunca hayranlar ikiye ayrıldı. Kimileri Comic Con’da Avengers Endgame ‘den yeni görüntülerin yayınlanacağına inanıyor. Kimileri ise Russo kardeşlerin yeni bir Marvel projesiyle karşımıza çıkacağını umut ediyor. Sonuç ne olacak bilmiyoruz fakat herkesin San Diego Comic Con’dan beklentisi dördüncü fazdan yeni projelerin duyurulması ve bu projelere dair ilk detayları öğrenebilmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı