reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro 5 Spin

Türkiye fiyatı açıklanan Acer Nitro 5 Spin ve öne çıkan özellikleri

Acer, dört moda sahip dönüştürülebilir şekilde tasarlanan ve güçlü performansıyla öne çıkan Nitro 5 Spin ile oyun tutkunlarını hedef alıyor.

Tamamen alüminyum olan kasaya, siyah fırça desenlerine ve kırmızı hatlara sahip olan cihaz, oyuncuların beklentilerini karşılayacağa benziyor. 8. Nesil Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı ve GDDR5 VRAM ile donatılan Nitro 5 Spin, standart oyunlar için gereken performansı her yerde ve her zaman sağlıyor. 256 GB kapasite sunan PCe SSD sayesinde sistem çabuk açılıyor ve hızlı tepki veriyor.

Bilgisayarda 15,6 inç boyutunda IPS ekran, arka aydınlatmalı klavye ve iki hoparlör ve bir adet subwoofer bulunuyor. Acer’ın çok yönlü ExoAmp Antenna teknolojisi, oyunların kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamak için Nitro 5 Spin’in anten konumlarını en uygun hale getiriyor. Böylece anten, dizüstü bilgisayarın metal kapağının altında olsa bile cihazın baktığı yön fark etmeksizin kesintisiz sinyal elde edilebiliyor.

Nitro 5 Spin, Windows Hello ile kullanıcının kimliğini güvenli ve hızlı bir şekilde doğrulayan parmak izi okuyucusu sayesinde yalnızca parmağınızı dokundurarak giriş yapmanıza olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Nitro 5 Spin’in Türkiye fiyatı ne kadar?

Türkiye’de 8.799 TL’den satışa sunulan Acer Nitro 5 Spin; esnek tasarımı, güçlü bileşenleri, dokunmatik ekranı ve popüler oyun özellikleriyle ideal bir tercih.  Acer Nitro 5 Spin’in güçlü performanslı bilgisayar arayanların ilgisini çekeceğini söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Acer’dan oyun dizüstü bilgisayarlarına devrimsel yaklaşım