reklamı kapat

POPÜLER

Nicolas Cage Superman

Nicolas Cage’in Superman kostümü için paylaşılan ilk video [İzle]

Filmi yapılmadan hatta filmi yapılamadığı için ikonikleşen Nicolas Cage‘in Superman versiyonu için DC kostümü ilk kez paylaştıktan sonra bir de video ile bunu hayranlarla buluşturuyor.

Tarih boyunca farklı isimler sinemanın ikonik Superman’i olarak anılsa da asla çekilemeyen Superman Lives filmi sayesinde en ikonik Superman, Nicolas Cage olmuş gibi görünüyor. Çok uzun ve bol sürüncemeli bir süreçten sonra yönetmen Tim Burton’ın Sleepy Hollow filmini çekmek için projeden çekilmesiyle beraber artık olmayacağını anlayan ekip 2000 yılında bu hayalinden vazgeçti. Cage’in 20 milyon dolarlık anlaşması ve Superman hayalleri de bu kararla beraber yok oldu. Oldu olmasına ama ünlü aktör kostümü üstüne giyip etrafta süzülmemiş olmasına karşın rolün ikonik isimlerinden biri olmayı başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Videosu da paylaşıldı

DC Daily videoları kapsamında paylaşılan kostümle ilgili videonun altında ciddi tartışmalar dönüyor. Hayranlar kostümün bir başka gerçekleştirilemeyen film Superman: Flyby‘dan olduğunu söylüyor. Bu konuda da küçük bir bilgi vermek gerekirse 2002 yılında J.J. Abrams’ın kaleme aldığı bir filmin çekilmesi planlanıyordu. Ancak burada da işler istenildiği gibi gitmedi. Ancak gördüğünüz gibi bu proje Burton’ın projesinin hemen üstüne geliştirilmişti. Yani ekip zaten ellerinde hazır olan kostümü belli ki burada değerlendirmek istemiş. Bu sebeple bu kostümün ilk olarak Cage için tasarlandığı konusu da açıklığa kavuşuyor. Abrams’ın da Burton ile aynı kaderi paylaşması ise üzücü. Ortaya gerçekten çok ilginç bir iş çıkabilirdi. Paylaşılan videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.