reklamı kapat

POPÜLER

nicolas cage

Nicolas Cage’den süper kahraman filmlerine dönmek için tek şart

Nicolas Cage‘in Ghost Rider pişmanlığından sonra, ünlü oyuncunun süper kahraman filmlerine yönelik açıklamaları devam ediyor. Cage, hem DC’ye hem de Marvel’a göz kırpıyor.

Nicolas Cage süper kahraman filmlerine çok uzak bir isim değil. Ghost Rider dışında geçmişte Superman olma şansını kaçırsa da şimdilerde Cartoon Network’ün Teen Titans Go! serisinde Superman’i seslendiren aktörün aklı hala filmlerde elbette. JoBlo’ya verdiği röportajda bu konuda konuşan Cage, süper kahraman filmlerine dönmek için bir şartı olduğunu da dile getirmekten çekinmiyor. Her ne kadar “Artık benden geçti” dese de Cage’in aklında bir iki rol var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Joker benim için ideal”

Cage eğer süper kahraman filmlerine geri dönerse artık bir kahramanı değil bir kötüyü canlandırabileceğini söylüyor. Aklındaki iki rol de hayli kritik karakterler. Biri Doctor Doom. Marvel’ın en önemli karakterlerinden biri olan Doctor Doom’un ismini geçirmesi ayrıca dikkat çekici. Çünkü Doom’un hakları Fantastic Four ile beraber Fox’taydı. Marvel Sinematik Evreni’nde bir Doom görememiştik. Ancak Disney anlaşmasıyla işler değişti. Bize göre çok daha önce sinematik evrene dahil edilmesi gereken Doom’un sahneye çıkma zamanı da yaklaşmış olabilir. Cage, Doctor Doom’un maskesi yüzünden ikileme düşüyor ancak bu rol teklif edilse hayır demez diye düşünüyoruz.

Diğer rol ile DC’nin Joker’i. Ancak Cage için o tren kaçmış gibi görünüyor. Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.