reklamı kapat

POPÜLER

Nicolas Cage spider-man

Nicolas Cage, Spider-Man evrenine beklenmedik bir giriş yapıyor

Geçtiğimiz aylarda yaptığı pek çok süper kahraman itirafından sonra Nicolas Cage kendini Spider-Man evreninde bulmuş gibi görünüyor.

Ghost Rider’ı ile süper kahraman dünyasında yer edinen Nicolas Cage’in bu evrene dönüşü Spider-Man’le oluyor. Ancak Cage, dönüşünü animasyon üzerinden yapıyor. 14 Aralık’ta yayınlanacak olan Spider-Man: Into the Spider-Verse animasyonu, bildiğiniz gibi tüm Örümcek-Adam’ları bir araya getiriyor. Peter Parker’dan Miles Morales’e, hatta Spider-Gwen’e kadar göreceğimiz filmde Spider-Noir de yer alıyor. Collider‘ın haberine göre ise Spider-Noir rolünü üstlenen isim Cage’den başkası değil. Cage için süper kahraman animasyonlarını seslendirmek ise yeni bir durum değil. Kendisi aynı zamanda Teen Titans Go! To the Movies filminde Superman‘i seslendiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Evreni’ne hoşgeldiniz

Into the Spider-Verse başrole Miles Morales’i koyuyor. Güçlerini keşfeden kahramanımız Peter Parker’la tanışıyor. Parker, kahramanımıza yol gösterirken, Morales de kısa süre içinde kendisinin o kadar da özel olmadığını anlıyor. Çünkü bu evrende kendisiyle benzer güçlere sahip başka kahramanlar da bulunuyor. Fragman bize Spider-Gwen’i göstermişti, şimdi resmiyete kavuşan bilgiyle Cage’in Spider-Noir’inin de filmde yer aldığını öğrenmiş olduk. Noir versiyonunun, alıştığımız mahallenin dost canlısı kahramanın biraz daha “karanlık” hali olduğunu söyleyebiliriz. Film 14 Aralık’ta yayınlanacak. Heyecan verici fragmanını ise haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

Into the Spider-Verse fragmanı