reklamı kapat

POPÜLER

İntikam almaya hazır olun: Yeni Ghost Rider göründü

Ghost Rider filmlerini hatırlıyor musunuz? Marvel’ın en karizmatik karakterlerinden Johnny Blaze‘in macerasına ortak olduğumuz filmleri… Peki ya o filmlerde Johnny Blaze’i canlandıran oyuncunun Nicolas Cage olmasını? Pekala geçmişi bırakalım çünkü pek azımız bu filmleri hatırlamak istiyor. Artık yeni bir Ghost Rider’ımız var, ona odaklanmak en iyisi.

Nicolas Cage’in Ghost Rider’ından memnun değilseniz yeni Ghost Rider göründü. Marvel’ın televizyon evreninde yer verdiği anti kahraman, bu ay Agents of SHIELD‘ın yeni sezonunda çıkışını gerçekleştirecek. Gabriel Luna‘nın canlandırdığı Ghost Rider ise Nicolas Cage’inkinden farklı çünkü Luna, Johnny Blaze’in değil Robbie Reyes‘ın Ghost Rider’ını canlandırıyor.

ghostrider
Dördüncü sezonuna başlayacak olan Agents of SHIELD 20 Eylül‘de ekranlara dönecek. Luna’nın performansı için bir şey söylemek ise pek mümkün değil. Sadece bir görseli yayınlanan televizyon evreninin Ghost Rider’ına ait elimizdeki tek video ise dizinin resmi Twitter hesabından yayınlanan “hızlı ve öfkeli” sürüş performansı.