reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Kevin Feige sonrası iptal edilen Marvel dizileri

Kevin Feige, Marvel stüdyolarında önemli bir terfi aldı ve artık tüm markanın sorumluluğunu üstleniyor. Bu durum yakın zamanda duyurulan dizi projelerinin iptal olmasına neden oldu.

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Marvel’ın içinde büyük bir değişiklik yaşandı. Önceden sadece stüdyo kısmının sorumluluğunu üstlenen Kevin Feige, Marvel markasının başına geçirildi. Bu onun artık televizyon yapımları ve çizgi romanlardan da sorumlu olacağı anlamına geliyor. Televizyon dizileri şirket içinde farklı bir departman olduğu için Kevin Feige bu yapımlara karışamıyor ve tamamen Marvel Sinematik Evreni’ne entegre olmalarını sağlayamıyordu. Artık bu alandan da sorumlu olacağı için diziler ve filmlerin daha sıkı bağlara sahip olacağını tahmin ediyoruz. Ancak bu değişilik varolan diziler için sorun teşkil etmeye başladı.

Marvel dizilerinde yeni dönem

Daha önce paylaşılan detaylar doğrultusunda biliyoruz ki Agents of SHIELD zaten bitiyor. Runaways üçüncü sezonuyla yakında ekrana gelecek fakat dördüncü sezon olmayacak. Bunların haricinde Ghost Rider‘ın Hulu’da ekrana gelecek bir solo dizisi olacağı açıklamıştı. Yaşanan değişiklik ardından Ghost Rider ve 2016’dan beri geliştirilen New Warriors projeleri iptal edildi. Öte yandan Cloak & Dagger‘ın çoktan iptal edildiği biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel odaklı Disney+ projeleri zaten yakın zamanda duyuruldu. O alanda herhangi bir sorun yaşanmayacağını biliyoruz. Ancak Kevin Feige liderliğinde varolan bu projeler iptal edilerek, sinema filmleriyle doğrudan bağlantılı yeni projeler geliştirilecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi