reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Kevin Feige’den heyecanlandıran Marvel dizileri açıklaması

Marvel yakın gelecekte televizyon projelerine ağırlık vermeye hazırlanıyor. Stüdyonun başındaki Kevin Feige ise iddialı açıklamalarda bulunarak heyecan uyandırdı.

Marvel’a dair gelişmeleri takip ediyorsanız Avengers 4 sonrasına dair planların ufak ufak şekillenmeye başladığını fark etmişsinizdir. Pek çok yeni hikaye için kollar sıvanmış durumda. Fakat bunların bazıları sinema değil, televizyon projesi. Bunun en büyük nedeni ise Disney’in yakında Netflix’e rakip bir internet platformuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olması. Bu platformun ilgi çekmesi için önce yeni bir Star Wars dizisi duyuruldu. Ardından Scarlet Witch ve Loki‘nin ayrı ayrı dizileri olacağı açıklandı. Son olarak ise Winter Soldier ve Falcon‘u bir araya getirecek bir dizi üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı. Yani yeni dizilerin sayısı giderek artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige ise televizyon yapımlarının geleceğinden fazlasıyla umutlu. Bunun en büyük nedeni ise dizilerin çizgi romanlara daha fazla benzeyeceğini düşünmesi. The Hollywood Reporter‘a konuşan Kevin Feige çizgi romanın uzun bir hikaye anlatım biçimi olduğunu, sinemanın bu ihtiyaca tam anlamıyla cevap veremediğini ifade etti. Bu sebeple dizi gibi bir türün çizgi romanlara daha yakın bir anlatım biçimi benimseyebileceğini ifade etti. Bu sebeple yakın gelecekte izleyeceğimiz projeler Marvel çizgi romanlarına daha bağlı ve daha benzer bir hava benimseyeceğine işaret etti.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları