reklamı kapat

POPÜLER

thor marvel

Marvel’ın yeni dizi projesi Thor dünyasından

Marvel yakında pek çok yeni diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Disney+ platformu için hazırlanan projelerden birinin daha Thor dünyasında geçeceği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Marvel aslında Disney ailesinin bir parçası. Hollywood’un en büyük stüdyolarından biri olan Disney yakında kendi internet platformunu kurmaya hazırlanıyor. Netflix’e rakip olacak bu platformun adı Disney+ olacak. Burada sadece varolan dizi ve filmler değil, orijinal yapımlar da yer alacak. Bu kapsamda Scarlet Witch ve Vision, Loki, Winter Soldier ve Falcon projeleri geliştiriliyor. Bu kahramanların kendi dizileriyle Marvel hayranlarını Disney+ platformuna çekmesi planlanıyor. Son söylentiler ise yeni bir dizi projesinin gündeme geldiğine işaret ediyor.

Marvel hayran sitelerinde konuşulan iddialara göre Marvel, Thor dünyasının önemli karakterlerinden Lady Sif’e kendi dizisini çekmeye hazırlanıyor. Stüdyonun karaktere hayat veren Jaimie Alexander ile iletişim halinde olduğu söyleniyor. Bu bağlantıda Lady Sif sadece Loki’nin dizisinde yan karakter olarak görünebileceği gibi, ileride kendi dizisiyle de boy gösterebilir. Henüz tüm bunların planlanma aşamasında olduğu ve henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini altını çizmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lady Sif son olarak Thor The Dark World filminde karşımıza çıkmıştı. Jaimie Alexander yoğun programı nedeniyle Thor Ragnarok’ta rol alamamıştı. Bakalım onu Marvel dünyasına nasıl döndürecekler?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı