reklamı kapat

POPÜLER

loki Tom Hiddleston

Tom Hiddleston’dan heyecanlandıran Loki dizisi açıklaması

Marvel‘ın sevilen kahramanları arasında yer alan Loki karakterinin maceraları televizyon ekranlarına taşınıyor. Tom Hiddleston sonunda bu önemli gelişme hakkındaki sessizliğini bozdu.

Loki maceralarına televizyonda devam edecek

Kısaca hatırlatmak gerekirse Disney çok yakında Netflix’e rakip olacak yeni bir platformla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İsmi Disney+ olarak açıklanan platform pek çok orijinal yapıma ev sahipliği yapacak. Bu orijinal yapımlar arasında Scarlet Witch ve Loki‘nin solo dizileri de yer alıyor. Daha önce bu projelere dair çıkan söylentiler büyük heyecan uyandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan resmi açıklamayla birlikte Loki’nin kendi dizisine kavuşacağı resmen onaylandı. Tom Hiddleston da resmi açıklamanın hemen ardından sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesapları üzerinden şu kısa paylaşımda bulundu: “Loki. Anlatacak yeni hikayeler ve yapılacak yeni haylazlıklar var. Devamı yakında geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu paylaşımı Marvel izleyicilerini özellikle de Loki hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Dizinin başrolünde Tom Hiddleston’ı görüp görmeyeceğimize dair tüm şüpheleri ortadan kaldırdı. Bakalım Loki’nin yeni macerası tam olarak neyi konu edecek? Geçmişe mi gideceğiz yoksa Avengers Infinity War‘un ardından hayata dönmesine mi şahit olacağız? İhtimallerin ardı arkası kesilmese de, Marvel’ın yapacağı resmi açıklamayı heyecanla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları