reklamı kapat

POPÜLER

Nightflyers

Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin’in dizisi Nightflyers’tan yeni tanıtım [Video]

Game of Thrones ile eşsiz bir dünya yaratan George R.R. Martin çok yakında yeni bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Heyecan uyandıran Nightflyers’tan yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Game of Thrones sayesinde adını sık sık duyduğumuz George R.R. Martin’un 23 bin kelimeden oluşan Nightflyers isimli kısa hikayesi televizyona aktarılıyor. 1980 yılında yazdığı dizi şimdi 10 bölümlük bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Netflix‘in paylaştığı özette dizi şu sözlerle anlatılıyor: Nightflyers gelecekte, Dünya’nın sonuna yaklaşıldığı bir dönemde geçiyor. Bir grup bilim adamı, evrendeki en gelişmiş uzay gemisi Nightflyer ile kurtuluşun anahtarı olduğunu düşündükleri bir uzay aracının peşine düşüyor. Ne var ki bir süre sonra geminin yapay zekasının ve hiç görmedikleri kaptanın onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalıştığını fark ediyorlar.  

Gretchen Mol’un Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken, Roy Eris rolünde ise David Ajala yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike, Maya Eshet, Angus Sampson, Jodie Turner-Smith ve Brían F. O’Byrne bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amerika’da Syfy kanalında ekrana gelecek olan dizi ülkemizde Netflix ile izleyici karşısına çıkacak. Henüz ilk sezonun yayın tarihi belli değil ancak paylaşılan son tanıtımı hemen aşağıda görebilirsiniz.

Nightflyers yeni tanıtım