reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans

Tüm koleksiyon göründü! Fiyatlarıyla Harry Potter temalı Vans koleksiyonu [Galeri]

Vans, bir süredir Harry Potter hayranları için hazırladığı özel koleksiyonu ortaya çıkarmak için gün sayıyordu. Koleksiyon nihayet ortaya çıktı.

Harry Potter hayranları için son birkaç hafta hayli hareketli geçti. Önce Vans yeni koleksiyonunu müjdeledi ve bu koleksiyondan bazı parçalar sızdı. Daha sonra J.K. Rowling, dört mini kitapla hayranlar için Hogwarts derslerinin kapsamını genişleteceğini açıkladı. Kitapların çıkışını beklerken ise Vans, nihayet, koleksiyonunu satışa çıkarmış durumda. Yeni koleksiyon sadece ayakkabı modellerini değil, çanta, yağmurluk, tişört gibi farklı alternatifleri de beraberinde getiriyor. Firma Hogwarts’ın dört binasına özel tasarımların olmasının yanı sıra bir de binalardan bağımsız tasarımlarla herkese hitap eden bir koleksiyon sunmayı başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans
Harry Potter Vans

Harry Potter x Vans ürünleri satışta

Ürün kategorizasyonuna baktığımızda en popüler başlık Gryffindor oluyor. 7 parça ile koleksiyona dahil olan Gryffindor cephesinde üzerine çalışılan ayakkabı modeli ise geçmiş sızıntılarda da gördüğümüz gibi Sk8-Hi. Bunun yanı sıra çorap, tişört, şapka ve çanta da koleksiyonun bir parçası. Daha sonra 5 parça ile Slytherin geliyor. Era modeli ayakkabı tasarımının yanı sıra uzun kollu tişört, çanta, şapka ve çorap dörtlüsü Slytherinlileri bekliyor. Hufflepuff ve Ravenclawlular ise tişört ve ayakkabı ile yetinmek durumunda. Bunun yanı sıra Dark Arts, Hogwarts, Icons, Deathly Hallows başlıkları altında Hogwarts binalarından tamamen ya da kısmen bağımsız tasarımlar bulmak da mümkün. Koleksiyonda sadece yetişkinler düşünülmemiş. Bazı temaların çocuklar için de özel tasarımları bulunuyor. Fiyatlarsa elbette modelden modele çeşitlilik gösteriyor. Ayakkabılarda 80 dolara kadar çıkan fiyatlar çanta tarafında 60 dolara kadar ulaşabiliyor. Ne yazık ki yurt dışında satılan ürünlerin tamamını buradan görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Fantastik Canavarlar 2’nin fragmanı