reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus temmuz ayı ücretsiz oyunu değişti

PlayStation Plus temmuz ayı ücretsiz oyunlarında değişikliğe gitti. Yenilenen listede PES 2019’un yerini bambaşka bir oyun alıyor.

Her ay olduğu gibi bu ay da oyuncuları iki ücretsiz oyunla buluşturan PlayStation Plus servisi, bu kez verdiği ücretsiz oyunlardan birini değiştiriyor. Daha önce yapılan açıklamada Horizon Chase Turbo ve PES 2019 vereceğini duyuran servis, oyunculardan çok olumlu tepkiler almamıştı. “Sıkıcı bir ay” olarak yorumlanan temmuz ayı içinde yapılan değişiklik oyuncuları mutlu edecek cinsten. Horizon Chase Turbo temmuz ayı oyunlarında yerini koruyor. Ancak PES 2019’un yerini Detroit: Become Human alıyor. Temmuz ayı boyunca hesabınıza ekleyebileceğiniz oyunları PS Plus aboneliğiniz süresince deneyimleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus temmuz ayı oyununu Detroit: Become Human yaptı

Mayıs 2018’de bizlerle buluşan interaktif oyun Detroit: Become Human, Quantic Dream’in geliştirdiği en detaylı interaktif hikayeyi sunuyor. Seçimlerinize göre ilerleyeceğiniz oyunda pek çok karar, sonucu ve gidiş yolunu ciddi şekilde etkileyebiliyor. 2038 yılında geçen oyunda Detroit’teki robotların bazılarının yavaş yavaş bilinç kazanarak özgürlük savaşına girmesi anlatılıyor. Üç farklı Android karakteri yönetebileceğiniz oyunda elde edeceğiniz başarı ise tamamen sizin tercihlerinize bağlı. PlayStation Plus üyeliğini aylık 24 TL’den başlayan fiyatlarla edinebilirsiniz.

İlk etapta PS4’e özel olarak çıkan Detroit: Become Human’ın yakın zamanda PC versiyonunun da müjdelendiğini hatırlatalım. Sadece Epic Games mağazasına özel olan oyun PC oyuncuları için 142 TL’den ön siparişe sunuldu.

İlginizi çekebilir

Oyunun fragmanı