reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus’ın Temmuz ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

PlayStation Plus servisi, temmuz ayı oyunlarını duyurdu. Servise sahip olan kullanıcılar bu iki oyunu 3 Temmuz‘dan itibaren ücretsiz oynayabilecek.

Her ay olduğu gibi bu ay da PlayStation Plus sahiplerine ay boyunca ücretsiz oyunlar veren hizmetin, temmuz ayında yayınlayacağı oyunlar açıklandı. Kullanıcıları bu ay Heavy Rain ve Absolver bekliyor. 3 Temmuz’dan itibaren oyunları hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilir, PS Plus üyeliğine sahip olduğunuz sürece oynayabilirsiniz. Ayrıca haziran ayı bedava oyunları olan XCOM 2 ve Trials Fusion’ı da 3 Temmuz’a kadar kütüphanenize ekleyebileceğinizi hatırlatalım. PS Plus servisi için 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik seçenekleri bulunuyor. Üyelik fiyatı ise 23,99 TL‘den başlıyor.

Temmuz ayı oyunları

Heavy Rain (PS4)
Detroit: Become Human’ın yapımcısı Quantic Dream’in birden çok BAFTA ödülü kazanan psikolojik gerilim oyunu Heavy Rain, bu ay PlayStation Plus üyeleriyle buluşuyor. Dört yabancıyı kontrol ederek gizemin çözülmeye çalışıldığı oyunun tüm akışı oyuncunun elinde. Oyun boyunca hızlı düşünmeniz, hızlı karar vermeniz ve tüm seçimleri dikkatli yapmanız gerekiyor çünkü hikayenin gidişatını değiştirerek kimin yaşayacağına karar vermiş oluyorsunuz. Ya da kimin öleceğine…

Absolver (PS4)
Absolver, oyuncuların maske ardına saklanan karakterleri yönettiği bir çevrim içi multiplayer dövüş oyunu. Absolver’da karakterinizle diğer oyunculara karşı yarışabilir, bu müsabakalardan topladığınız puanlar ile karakterinizin silah, zırh ve yeni dövüş stilleri gibi özelliklerini açabilirsiniz. Absolver’da başka oyuncularla teke tek dövüşler ya da üçerli takımlarla dövüşler yapabilmek mümkün.