reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter harici şarj cihazı

Harry Potter tutkunlarına asa şeklinde harici şarj cihazı [Video]

Mobil oyun Harry Potter: Hogwarts Mystery‘nin çıkmasıyla beraber akılcı aksesuarlar da göründü. Onlardan biri de asa şeklinde harici şarj cihazı.

Önce Fantastik Canavarlar serisinin vizyon macerası ardından da Harry Potter’ın mobil oyununun çıkışının beraberinde seriye özel ürünler yeniden ortaya çıkmaya başladı. Lisanslı ya da lisanssız pek çok ürün görmeye başladığımız son dönemlerde en dikkat çeken Harry Potter temalı ürünlerden biri ise asa şeklindeki harici şarj cihazı. Resmi lisansı bulunmayan ürün, açık bir şekilde serinin hayranlarına hitap ediyor. Kickstarter kampanyası olarak duyurulan harici şarj cihazının adı ise CELLder Wand. Elder Wand (Mürver Asa) gibi anlayacağınız. Ancak CELLder Wand ismini Mürver Asa’dan alsa da tasarım olarak Harry Potter’ın asasını daha çok anımsatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir tasarım

Katlanabilir bir tasarıma sahip olan asa bu sayede taşımayı kolaylaştırıyor. Asanın 3 parçadan oluşan kısmı katlanarak çantada taşınabilir boyutlara geliyor. Asanın uç kısmında ise LED bulunuyor. Böylelikle muggle’ların da Lumos büyüsü ile etrafı aydınlatabilmesi amaçlanmış. Asanın pil kapasitesi ne yazık ki çok da yüksek değil. 3.200 mAh kapasiteyle gelen harici şarj cihazı telefonunuzun pilini 1 tam döngüde doldurabiliyor. Ancak daha fazlası için onun da şarj olması gerekiyor.

Kickstarter projesinin ise hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Tamamlanmasına 52 gün olmasına karşın 5 bin dolarlık hedefi 15 bin dolar toplayarak çoktan aşmış durumda. Ürün Kickstarter’da 29 dolardan başlayan fiyatlarla satışta. Kickstarter kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.