reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon tutkunlarına özel Pokedex tasarımıyla şekillenmiş şarjlı telefon kılıfı

25 Temmuz 2017

Söz konusu Pokemon olunca akan sular duruyor. Popülerliğinden zerre kaybetmeyen Pokemon için çıkan onlarca aksesuarın arasında hayranların özellikle istediği birkaç şey var tabii. Ne yazık ki bu konuda ne Pokemon Company ne de Nintendo adım atmayınca devreye üçüncü parti geliştiriciler giriyor…

Adam akıllı bir Pokedex istiyoruz. Çok basit aslında, seride önemli bir yeri olan bu şahane cihaz, geçmişte her ne kadar orijinaliyle birebir olmasa da üretilmiş ve oyuncak kategorisinde kendine yer bulmuştu. Ancak yetişkin Pokemon severler için çok geçmişte kalan ürünün yeniden üretilmemesi için bir sebep yok elbette. Pokemon Company, Pokemon GO rüzgarıyla gelişmiş bir Pokedex çıkarır diye beklerden ne yazık ki elde edebildiğimiz tek şey saat olmuştu. Ancak üzülmeyin, tam istediğiniz ürün olmasa da bir Pokedex alternatifiniz mevcut.

Chargemander, GogoToro’nun Pokedex şeklinde tasarladığı bir telefon kılıfı. Aynı zamanda harici şarj cihazı olan bu Pokedex şeklindeki kılıf her ne kadar mükemmel olmasa da en azından işlevsel bir ürün olarak öne çıkıyor. Yurt dışında hala büyük coşkuyla oynanmaya devam eden Pokemon GO’cuların özellikle ilgisini çekebilecek olan ürün 5.200 mAh pil kapasitesi sunuyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan Chargemander, 15 dakikada şarj olabiliyor. Geniş bir yelpazede cihaz uyumluluğu sunan harici şarj cihazlı kılıf yurt dışında erken erişim kapsamında 80 dolarlık fiyatla geliyor. Ürün piyasadaki yerini alınca fiyatının 150 dolara çıkacağını belirtelim.

YORUMLAR