reklamı kapat

POPÜLER

Poke topu görünümlü taşınabilir şarj cihazı

Geçen günlerde Pokemon GO için 3D yazıcıyla hazırlanmış olan Pokedex görünümlü şarjlı kılıfı sizlere aktarmıştık. Kılıf gayet hoş görünse de özel yapım olduğu için satışı yoktu. Geliştirilen bu poke topu ise hem telefonunuza fazladan yük olmuyor hem de şık görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 

İçerisinde 5.300 mAh kapasitesinde bir pilin bulunduğu bu poket topun dış yüzeyinin tamamen el yapımı olduğu belirtiliyor. Cihazın arka kısmında yer alan mandal sayesinde kıyafet üzerine tutturulabiliyor. Hassas bir yapıda olan cihazı gaza gelip sağa sola atmamanız gerektiği yönünde uyarıda bulunan geliştirici, neden böyle bir cihaz geliştirdiğini de açıklıyor. Pokemon GO’yu çok seven ancak çok fazla şarj harcaması nedeniyle uzun süre oynayamayan geliştirici, bu sebeble böyle bir cihaz hazırladığını belirtiyor.

pokee
San Francisco’da bulunan stüdyosunda cihazların tek tek yapıldığını belirtirken bu cihazın telefonu şarj etmenin havalı bir yolu olduğunu ve görünüşü sayesinde herkesin sizin Pokemon GO oynadığınızdan haberdar olacağını ifade ediyor. Nintendo tarafından onaylı olmadığı için satışının engellenme ihtimali bulunan cihazı 40 dolara buradan satın alabilirsiniz. Satışın yapıldığı sitenin tüm dünyaya gönderim yaptığını da belirtelim.