reklamı kapat

POPÜLER

R2D2 görünümlü hareket edebilen buzdolabı [Video]

Japon’lar Star Wars konusunda oldukça ciddi. Nisan ayında Japon havayolları şirketi All Nippon Airways‘in R2D2 temalı yolcu uçağından sonra bir duyuru daha geldi. Haier Asia, gerçek boyutlu R2D2 buzdolabını tanıttı. Üstelik cihaz hareket edebiliyor.

Her Star Wars hayranının evine koymak isteyeceği bir buzdolabı üreten Haier Asia, gerçek boyutlu bir R2D2 replikasının ötesinde hareket edebilen, uzaktan kontrol edilebilen bir buzdolabı tanıttı. Sesinden hareketlerine kadar birebir aynı olan replika ilk kez üretilmiyor. Ancak firmanın R2D2’su susuz kaldığınız anlarda size buz gibi bir su getirebiliyor. R2D2 çok geniş bir kapasiteye sahip değil yaklaşık bir düzine kadar kutu içecek taşıyabiliyor. Ayrıca cihazı ara sıra şarj etmeniz gerekiyor. Ancak böyle bir buzdolabına Star Wars hayranlarının hayır demesi biraz zor görünüyor.

Haier Asia aynı zamanda diğer Star Wars karakterleriyle bezenmiş standart buzdolaplarını da tanıttı ancak bu R2D2 kadar ilginizi çeker mi emin değiliz. R2D2’nun satış fiyatı konusunda bir açıklama yapılmadı ancak gelecek yıldan itibaren bu hareketli buzdolabının satışa sunulması bekleniyor.

VİDEO