reklamı kapat

POPÜLER

Çalışan bir droid sahibi olmak isteyen Star Wars hayranlarına R2D2 oluşturma seti [Video]

05 Eylül 2017

littleBits, kendi droid’ini oluşturmak isteyen esaslı Star Wars hayranları için yeni kitini duyurdu. Droid Inventor Kit ile kendi çalışan droid’inizi yapabilirsiniz.

Disney ve Lucasfilm iş birliğinde littleBits hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenebileceği yeni kitini ortaya çıkardı. Tasarım olarak R2D2‘yu tercih eden ekibin şimdilik BB-8 için özel bir kiti ne yazık ki bulunmuyor. Droid oluşturma kitinde her bir parçayı siz takıyor ve droid’inizi baştan yaratıyorsunuz. Mobil uygulaması aracılığıyla droid’i 16’dan fazla göreve gönderebilir maceralara atılabilirsiniz.

Söz konusu kitin içinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm temel parçalar yer alıyor. 20 droid parçası, 6 bit ve 3 yapıştırma kağıdıyla gelen kitte ön yüklü 20 droid sesi de bulunuyor. Uygulaması sayesinde kiti oluşturmaksa adeta çocuk oyuncağı. Videolu açıklamalarla droid’i adım adım nasıl oluşturacağınız anlatılıyor. Droid’i oluşturduktan sonra saydam gövde tasarımı sayesinde içindeki parçaları da görmek mümkün. Kullanıcılar droid’i mannuel olarak da yönlendirebileceği gibi, R2D2 kendi başına da hareket edebiliyor. Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli olan bu kit, Star Wars hayranı yetişkinler içinse koleksiyona eklenecek bir başka etkileyici parça olarak öne çıkıyor. littleBits’in R2D2 oluşturma kitleri satışa sunuldu. Droid Inventor Kit’in yurt dışı satış fiyatı 100 dolar.

VİDEO

YORUMLAR