reklamı kapat

POPÜLER

Jaime Lannister’dan esinlenen resmi Game of Thrones ayakkabısı [Video]

05 Eylül 2017

Game of Thrones hayranlığını bir adım öteye taşımaya hazır mısınız? HBO ve KOIO iş birliğiyle Game of Thrones temalı ilk spor ayakkabı kendini gösterdi.

Oldukça hararetli bir sezonu geride bırakmışken sezon boyunca tüm ilgiyi üstüne toplayan iki isim vardı: Jon Snow ve Daenerys Targaryen. Ancak sezon boyunca karakter gelişimi konusunda en büyük adımları Jaime Lannister‘ın attığını söyleyebiliriz. Sezon boyunca ne yazık ki yeterince ilgi göremeyen Jaime için KOIO da bizim gibi düşünmüş olacak ki sınırlı sayıda üretilen ilk resmi Game of Thrones ayakkabısını Kral Katili’nden esinlenerek tasarlamış.

Ayakkabının tasarımı Jaime’nin hayatının ikinci kısmından esinlenilmiş. Bildiğiniz gibi kılıç tutan elini kaybeden Jaime, Lannister’lara yakışacak şekilde altın bir el takıyor. Ayakkabının altın sarısı rengi de bunu temsil ediyor. Bağcıkların bitim noktasında ise tasarım ekibi “altın el”i aksesuar olarak koymayı ihmal etmemiş. Ayakkabının içinde ise Jaime’nin bir ömür boyu taşımak zorunda olduğu unvanı yer alıyor: Kral Katili.

İnce tasarım detaylarına sahip ayakkabı sınırlı sayıda üretildi ancak ne yazık ki satışa sunulmayacak. Söz konusu ayakkabı KOIO’nun Instagram hesabı üzerinden çekilişle şanslı birkaç izleyiciye hediye edilecek. KOIO’nun Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR