reklamı kapat

POPÜLER

TP Vision

TP Vision ve Bowers & Wilkins’ten büyük iş birliği

TP Vision ve efsanevi İngiliz ses mühendisliği şirketi Bowers & Wilkins, özel bir ortaklık konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu. Televizyon pazarında yeni görsel ve ses performansını belirleyen üstün ürünler oluşturmak üzere gerçekleştirilen ortaklık, televizyon sektörünün en heyecan verici gelişmelerden bir tanesi oldu.

Philips TV’nin imtiyazlı lisans sahibi TP Vision ve Bowers&Winkins arasında gerçekleştirilen ortaklık, iki şirketin dünya çapında bilinen teknolojilerini ve uzmanlığını bir araya getiriyor. Ortaklık, tüm ürün geliştirme ve üretim aşamalarında toplam kalite kontrolüyle birlikte her iki şirketin kendi özel teknolojilerini geliştirmeye yönelik uzun yıllardır devam eden geleneği ile daha da güçlendi.TP Vision; ödül sahibi P5 işlemci yongasının Avrupa tasarımı ve Ambilight teknolojisi başta olmak üzere televizyonlarının görüntü kalitesi açısından pazara liderlik etmesini sağlamak için sürekli kendini geliştirirken; Bowers & Wilkins, en iyi ses kalitesini elde edebilmek için şirket içi araştırma ve geliştirme konusuna odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP Vision ve Bowers & Wilkins’ten konu hakkında açıklama

TP Vision, Bowers & Wilkins ortaklığıyla benzersiz bir deneyim sunuyor
Yeni ortaklığın kendilerini çok heyecanlandırdığını söyleyen TP Vision Avrupa Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Martijn Smelt; konuyla ilgili “Sektör olarak uzun yıllar boyunca televizyon performansına odaklandık. Üstün kaliteli OLED serimizle, seste de bir geliştirmeye gittik. Philips High End TV’mizin benzersiz ve seçkin bir deneyim sunmasını sağlamak üzere dünyanın en iyi ses şirketi Bowers & Wilkins ile ortaklık kurmak bizim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı” dedi.

Bowers & Wilkins Gelir’den Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Richard Campbell ise “TP Vision’la gerçekleştirdiğimiz yeni ortaklık ürünlerdeki ses kalitesi ve performansa yeni bir soluk getiriyor. Üstün yeni Philips televizyonlar, çok iyi tanınan ses performansımızı ve sadece bizim sağlayabileceğimiz Sound by Bowers and Wilkins deneyimini doğrudan yaşayabilecek yeni bir tüketici kitlesine sunuluyor” dedi.

Ortaklık, her iki şirketin Avrupa’da önemli mühendislik tesislerinin lokasyonuyla çok daha verimli ve etkili bir hale geldi.Philips TV, Ghent, Belçika’da bir İnovasyon Merkezine sahipken Bowers & Wilkins ise İngiltere merkezli araştırma ve geliştirme merkezini genişletmek ve taşımak için kısa bir süre önce önemli bir yatırım yaptı.

Yeni ürünler ilk olarak bu yıl Berlin’de gerçekleştirilecek olan IFA Fuarı‘nda görücüye çıkacak.