reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 8
General Mobile GM 8
General Mobile GM 8
General Mobile GM 8
General Mobile GM 8

GM 8 kullanıcıları için “Android 8.1 Oreo” müjdesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, GM 8 için Android 8.1 Oreo güncellemesini sunmaya başladı. GM 8 kullanıcıları, Android 8.1 Oreo güncellemesiyle daha kullanışlı bir Android deneyimi yaşayacak. İşte konu hakkındaki detaylar;

En yeni teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına sunmaya çalışan General Mobile, Şubat ayında Android 8.0 versiyonu ile satışa sunduğu GM 8 modeli için Android 8.1 Oreo güncellemesini yayımladı. Güncellemeyle beraber telefona ayarlar menüsünde arama çubuğu, otomatik kararan navigasyon barı, üst üste gelen bildirim seslerine önlem olarak bildirim sesi sınırlaması ve güvenli tarama gibi birçok özellik geldi. GM 8 kullanıcılarının Android 8.1 Oreo güncellemesini telefonlarına kurmaları için bildirimleri takip etmeleri ve yüklemeye izin vermeleri ya da “Ayarlar” menüsü üzerinden sistem güncellemesini takip etmeleri yeterli oluyor. Biliyorsunuz yeni sürümler önemli güvenlik açıklarını da kapatıyor. Bu açıdan bir modelin sürekli güncel kalması gerçekten çok ama çok önemli sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM 8’den dört ayda 300 binden fazla satış

Güncellemeye ek olarak yapılan açıklamaya göre GM 8, lansmanının gerçekleştiği şubat ayından bu yana 300 binden fazla satıldı. Google Fotoğraflar ile sınırsız fotoğraf depolama imkanı sunan GM 8 bununla beraber, G-Board Klavye gibi Google uygulamalarının en güncelini dahili olarak sunuyor. GM8, gösterdiği satış performansıyla da kullanıcılar tarafından tercih edilen bir telefon olduğunu kanıtlamış oldu.

İlgili Video

Telefonun resmi tanıtım videosu