reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 8 Go

General Mobile GM 8 Go incelemesi

General Mobile’ın yeni bütçe dostu telefonu GM 8 Go, uygun fiyatı kadar en güncel Android sürümüyle de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Merakla beklenen telefonu tüm detaylarıyla mercek altına aldık

Advertisement

Kısa bir süre önce incelediğimiz GM 8’in ardından ofisimizde ağırladığımız GM 8 Go, Android Go platformunun dünyadaki ilk üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi telefonların yüksek fiyatları göz önüne alındığında GM 8 Go’nun piyasadaki başarılı giriş seviyesi telefonlarından biri olduğunu belirtmek istiyoruz.

Mevcut modelden farklı olarak GM 8 Go, yenilenen Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu sağlıyor. Piyasadaki çoğu üst segment telefon daha Android 8.1 güncellemesine kavuşamamışken GM 8 Go’nun Android 8.1 yüklü gelmesi telefonun en büyük artısı. Gelişmekte olan ülkeler için sunulan Android One kapsamında satışa sunulan model, bu sayede kullanıcıların en güncel Android sürümüne hızlı bir şekilde kavuşmasına imkan tanıyor. GM 6 ve GM 8 modellerinde başarılı bir çıkış gösteren General Mobile, GM 8 Go ile hangi hedef kitlesini hedeflediğini paylaşmadan önce telefonun tasarımıyla değerlendirmede bulunalım.