reklamı kapat

POPÜLER

GM 9 Pro
General Mobile

General Mobile’dan yılbaşına özel GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go kampanyası

General Mobile’dan kullanıcılara güzel bir haber geldi. General Mobile, GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinde taksitle satın alma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Google’ın ‘Android Go’ versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan GM 8 Go’ya 100 lira taksitle sahip olabilecek. Selfie severlerin gözdesi, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli depolama alanı sunan GM 8 Android One’ı tercih edenler ise akıllı telefona yine 11 taksit fırsatı ile 140 lira ödeme imkânı ile ulaşabilecek. General Mobile’ın en yeni yıldızı, dünyada segmentinin en iyi kamerasına sahip olan General Mobile GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen kullanıcılar ise 11 ay 299 lira taksit imkanı ile akıllı telefona ulaşabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM 9 Pro ne gibi bir deneyim sunuyor?

General Mobile’ın kamera yetenekleri açısından en iddialı modellerinden biri olan cihaz, 6 inç boyutunda, 18:9 en-boy oranına sahip bir ekranla geliyor. AMOLED ekran kullanıcılara 2160×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Multimedya yeteneklerini de bir seviye yukarı çeken cihazda Dolby Vision HDR desteği bulunuyor.  Cihazın donanımına baktığımızda bizi Snapdragon 660 ve 4 GB RAM ikilisi karşılıyor. 64 GB dahili hafıza sunan cihazın hafızası ise microSD kart desteğiyle 256 GB’a kadar artırılabiliyor. Cihaz kutudan Android 8.1 işletim sistemiyle çıkıyor. Cihazın Türkiye fiyatı ise 2.199 TL.

İlgili Video

Telefonu detaylı görebileceğiniz resmi tanıtım videosu