reklamı kapat

POPÜLER

GM 8 Go

Dünyanın ilk ”Android Go” modeli GM 8 Go’yu bekleyenlere müjde

General Mobile, Barcelona’da gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı Android Go versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan ‘GM 8 Go’ modelini satışa sundu.

GM 8 Go, geliştirilmiş Google uygulamaları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. ‘GM 8 Go’, yenilenen Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu sağlıyor. Telefon böylece çok daha hızlı işlem yapabilmeyi fırsat sunuyor. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan ‘GM 8 Go’ kullanıcılara Android’in en güncel versiyonu olan Android Oreo 8.1 işletim sistemini sunuyor. 720p çözünürlüklü 5,5 inç ekranla gelen telefonda 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6739 işlemci ve 1 GB RAM bulunuyor. Depolama kapasitesi 16 GB olan telefon microSD kartlarla hafızası 128 GB’a kadar artırılabiliyor. 16 megapiksel arka kameraya 13 megapiksel ön kameranın eşlik ettiği telefon hızlandırılmış yazılımı ile yüksek performans gösteriyor. GM 8 Go, özellikle ilk kez internetle tanışanların ihtiyaç duyabilecekleri, amaca yönelik Google uygulamalarıyla birlikte geliyor. Ayrıca telefon üzerinde en iyi çalışan uygulamaların indirilebilmesini kolaylaştıran özel bir Google Play Store versiyonu yüklü şekilde sunuluyor.

General Mobile GM 8 Go’ya taksit imkanı

GM 8 Go, 799 TL fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. GM 8 Go’yu, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mağazalarında 12, 24, 36 ay taksit seçenekleri ile de satın almak mümkün.

Video