reklamı kapat

POPÜLER

robin hood

Yıldızlarla dolu Robin Hood filmi ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Halk efsaneleri arasında en sevilen karakterlerden biri olan Robin Hood uzun bir aranın ardından sinemalara geri dönüyor. Aksiyon dolu bu yeni film sonunda ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Bu tanıtımın en dikkat çekici yanı ise yıldız isimleri bir arada görmemiz oldu.

Aslına bakarsanız Robin Hood beyaz perdenin en popüler kahramanları arasında yer alıyor. Disney’in animasyonun ardından Cary Elwes, Kevin Costner ve Russell Crowe gibi pek çok ünlü isim bu karaktere hayat verdi. Şimdi genç bir oyuncu bayrağı devralıyor ve halk kahramanı Robin Hood olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hikayenin bu versiyonu aksiyon türüne daha yakın bir tutum sergiliyor. Paylaşılan tanıtım ise klasik karakterlerin yeni versiyonuna yakından bakmamıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
5

Bir süredir merakla beklenen bu yapımda Robin Hood rolünü Kingsman serisi ile tanıyıp sevdiğimiz Taron Egerton üstleniyor. Ona akıl hocası rolünde Jamie Foxx eşlik ediyor. Yan rollerde ise Jamie Dornan, Ben Mendelsohn ve Eve Hewson gibi isimleri görüyoruz.

Yönetmenliğini Otto Bathurst’un üstlendiği Robin Hood’un 21 Kasım‘da seyirci karşısına çıkması bekleniyor. Biraz daha farklı bir tarz benimseyecek gibi duran filmin ilk fragmanını hemen aşağıda görebilirsiniz.

Robin Hood ilk fragman