reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman nefes kesen son fragmanıyla karşımızda [Video]

Yaz aylarının en fazla merak edilen işlerinden biri olan Wonder Woman‘ın yeni fragmanı MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri vesilesiyle gün yüzüne çıktı. Bu son fragman aksiyon dolu anlarla ve Prenses Diana’nın geçmişinden yeni sahnelerle dikkat çekiyor.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman, hikayesi solo bir film olarak beyaz perdeye aktarılan ilk kadın süper kahraman olmaya hazırlanıyor. Warner Bros.’un Batman v Superman ve Suicide Squad ile yaşattığı hayal kırıklıklarının ardından yeni bir soluk olması umuluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Patty Jenkins otururken başrolde ise Gal Gadot‘u görüyoruz. Ona Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya, Connie Nielsen ve Lucy Davis gibi isimlerden oluşan geniş bir kadro eşlik ediyor.

Themyscira Adası‘nda yetiştirilen Prenses Diana insanlarla ilk kez Amerikalı bir pilot olan Steve Trevor vesilesiyle tanışıyor. İnsanoğlunun büyük bir savaşta mücadele verdiğini öğrenmesiyle onları koruyabilmek adına harekete geçmeye hazırlanıyor. Böylece ilk kez alıştığı dünyadan uzaklaşıyor ve farklı bir şehre ayak basıyor. Doğru olduğuna inandığı uğurda savaşırken bir yandan kendi gerçek gücünü keşfediyor, öte yandan asıl düşmanın sandığından çok daha büyük olduğunu fark ediyor.

Wonder Woman filmiyle 2 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri’nde gösterilen aksiyon dolu fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.