reklamı kapat

POPÜLER

Blade Runner 2049 aksiyon dolu fragmanıyla karşımızda [Video]

Bilim kurgu klasikleri arasında sayılan Blade Runner‘ın devam filmi paylaşılan yeni fragmanıyla heyecan uyandırmayı başarıyor.

Ridley Scott‘ın yapımcı olarak yer aldığı Blade Runner 2049’un yönetmenliğini Arrival ile adından söz ettiren Denis Villeneuve üstleniyor. Efsane oyuncu Harrison Ford geri dönüyor ve başrolde yer alıyor. Ona bu sefer Oscar adaylığı bulunan Ryan Gosling eşlik ediyor. Yan rollerde ise Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista ve Jared Leto gibi ünlü isimleri görüyoruz.

Filmden paylaşılan ilk bilgilere bakılırsa Blade Runner 2049 orijinal hikayeden 30 sene kadar sonra geçiyor. Bu sefer kahramanımız Los Angeles Polisi olarak görev yapan K (Ryan Gosling) oluyor. K nasıl oluyorsa uzunca süredir gizli kalmış olan bir sırrı keşfediyor. Üstelik bu bilginin ortaya çıkması toplumu kaosa sürükleyebilir.Durum bu kadar ciddi olunca sorularına cevap alabilmek için 30 senedir ortalarda görünmeyen Rick Deckard‘ı aramaya başlıyor. Bu sayede Deckard ve K bir araya gelmiş oluyor. Öte yandan fragmana bakılırsa Jared Leto hikayenin kötüsüne hayat veriyor gibi görünüyor. Elbette karakterine dair detaylar henüz bilinmiyor.

Blade Runner 2049 filminin 6 Ekim 2017‘de izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Beklentileri giderek yükselten yapımın yeni fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.