reklamı kapat

POPÜLER

Ryan Gosling ve Harrison Ford’lu Blade Runner 2049 posterleriyle karşımızda

Yönetmenliğini Ridley Scott‘ın üstlendiği ve efsane bilim kurgu filmleri arasında kabul edilen Blade Runner‘ın devam edeceği bir süre önce belli olmuştu. İsmi Blade Runner 2049 olarak açıklanan ikinci film şimdi de posterleriyle karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi Blade Runner’ın devam filminde efsane oyuncu Harrison Ford geri dönüyor. Ona bu sefer son dönemin başarılı oyuncuları arasında sayılan Ryan Gosling eşlik ediyor. Yan rollerde ise Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James ve Jared Leto gibi ünlü isimleri görüyoruz. Yönetmenliğini bu sefer Denis Villeneuve‘nin üstleneceği filmde 30 yıllık bir zaman atlaması yaşanıyor. Hikayenin ana kahramanı Los Angeles Polisi olarak görev yapan K (Ryan Gosling) oluyor. K uzun zamandır gizli kalmayı başaran bir sırrı öğreniyor. Üstelik bu ortaya çıktığında toplumu kaosa sürükleyebilecek nitelikte bir bilgi. Öğrendiklerinin ardından ne yapacağını bilemeyen kahramanımız 30 senedir ortalarda görünmeyen Rick Deckard‘ı aramaya başlıyor. Böylece Blade Runner 2049’daki asıl serüven başlamış oluyor.

Ridley Scott‘ın sadece yapımcı olarak görev yaptığı Blade Runner 2049 filminin 6 Ekim 2017‘de izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Heyecan uyandıran bu filmden paylaşılan yeni posterleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.