reklamı kapat

POPÜLER

Blade Runner 2049’un nefes kesen yeni fragmanı yayında [Video]

Başrolünde Harrison Ford’un yer aldığı bilim kurgu klasikleri arasında sayılan Blade Runner beyaz perdeye geri dönüyor. Uzun zamandır merak uyandıran Blade Runner 2049 yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Yılın heyecanla beklenen yapımları arasında yer alan Blade Runner 2049’un yönetmenliğini Denis Villeneuve üstleniyor. Ridley Scott ise bu projede sadece yapımcı olarak yer alıyor. Birçok unutulmaz filmle efsaneleşen Harrison Ford hikayeye geri dönüyor. Bir kez daha Rick Deckard‘a hayat veriyor. Filmin diğer başrolü ise Ryan Gosling oluyor. Onlara Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista ve Jared Leto gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Devam filminin konusuna gelirsek… Blade Runner 2049 orijinal hikayeden 30 sene sonrasını konu ediyor. Los Angeles Polisi olarak çalışan K (Ryan Gosling) uzun zamandır gizli kalan bir sırrı gün yüzüne çıkartıyor. Üstelik bu sır tüm toplumu kaosa sürükleyebilecek nitelikte. Durumun ciddiyetini anlayan K istediği cevapları alabilmek için 30 yıldır ortalarda olmayan Rick Deckard‘ın peşine düşüyor. Jared Leto ise hikayenin kötüsüne hayat veriyor. Fragmana baktığımızda K ile Deckard’ın bir noktadan birlikte çalışmaya başladığını görüyoruz. Her şey bir anda yokuş aşağı gitmeye başlıyor gibi bir izlenim veriliyor.

Blade Runner 2049 filminin 6 Ekim 2017‘de izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Yepyeni sahnelere yer verilen yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.