reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 lite, P20 ve P20 Pro
Huawei P20 lite, P20 ve P20 Pro
Huawei P20 lite, P20 ve P20 Pro
Huawei P20 lite, P20 ve P20 Pro

Huawei’den P20 lite, P20 ve P20 Pro’ya özel garanti

Tanıttığı son modelleriyle gündemden düşmeyen Huawei, yeni P20 Serisi akıllı telefonlarına özel olarak geliştirdiği premium servis programını duyurdu. 

Huawei, rakibi olmayan kamerasının yanı sıra P20 Serisi ile beraber tüm müşterilerine mükemmel bir premium servis deneyimi sunuyor. Yeni hizmet ile P20 lite ile ilgili yaşanabilecek ekran hasarı satın aldığınız tarihten itibaren 1 ay boyunca ücretsiz olarak karşılanırken, P20 ve P20 Pro ile ilgili yaşanabilecek ekran ve/veya arka kapak hasarları 3 ay boyunca ücretsiz karşılanıyor.

Ne Yaparsan Yap, En İyi Telefonu Kullan

Huawei P20 Pro mobil fotoğrafçılıkta yeni bir çığır açıyor. Telefonun arka yüzünde bulunan üçlü Leica kamera ve 40 MP çözünürlüğe sahip ana sensör ile farklılaşan ürün;  yüksek ISO duyarlılığı, 3x optik zoom ve 5x hibrid zoom özelliklerinin yanı sıra 19 farklı sahneyi tanıyabilen yapay zeka ile destekleniyor.

Yapay zeka otomatik olarak en uygun ayarları saniyenin bir kesirinde seçebiliyor. Bu özellikler sayesinde daha sık ve istekli bir şekilde fotoğraf çekecek, ücretsiz servis paketi ile cihazınıza zarar verme riskini de önemsemeyeceksiniz.

Kapıdan Kapıya Servis Deneyimi

Huawei ayrıca doğrudan destek alamayan P20 lite, P20 ve P20 Pro sahiplerine kapıdan kapıya servis hizmeti veriyor. Bu servis ile hasar gören telefon kurye tarafından belirtilen yerden alınıyor ve onarımdan sonra istenilen yere teslim ediliyor. Ve bütün bu işlemler ekstra ücret ödenmeden kargo dahil 3 gün içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En çok öne çıkan model Huawei P20 Pro’nun diğer teknik özellikleri

2.240 x 1.080 piksel çözünürlüklü ve 6,1 inçlik AMOLED ekranla gelen telefonda iPhone X’da olduğu gibi çentik yer alıyor. Parmak izi sensörünün ön tarafta ana ekran tuşuna entegre edildiği telefon, 4.000 mAh bir pile sahip. Kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkan Pro, yukarıda da yer verdiğimiz üzere arkasında 40 MP (1.8 diyafram) + 20 MP (1.6 diyafram) + 8 MP (2.4 diyafram) kamera sistemi barındırıyor. Böylece inanılmaz iyi fotoğraf çekebilen telefon, önünde ise 24 megapiksel bir kamera taşıyor. Telefonun Türkiye satış fiyatı 4.999 TL seviyesinde.

İlgili Video

Üç arka kameralı P20 Pro’nun resmi tanıtım videosu