reklamı kapat

POPÜLER

steam yaz indirimi

Steam yaz indirimi 2018’in tarihi netlik kazandı

Son zamanlarda yükselen oyun fiyatları herkesin canını fazlasıyla sıkıyor. İstediğimiz oyunlara uzaktan bakmak ve indirim beklemek zorunda kalıyoruz. Fakat Steam’in düzenli indirimleri bu probleme geçici bir çözüm sunuyor.

Aslına bakarsanız Valve’nin geleneksel bir hal alan indirimlerinden çok bahsetmeye gerek yok. Aksine Steam kullanan kullanmayan herkes bu dönemsel indirimleri yakından biliyor. Hatta birçoğumuz oyun almak için bu tarz indirim dönemlerini beklemeyi tercih ediyoruz. Böylece uzun zamandır beklediğiniz oyunları daha uygun fiyatlı şekilde satın almanız mümkün oluyor. Buna rağmen aynı anda birçok oyunun indirime girmesi seçim yapmayı zorlaştırıyor ve cüzdanımızın öyle ya da böyle bir şekilde boşalmasına neden oluyor. Yine de bir şeyleri normaldeki fiyatından daha uyguna satın alabilmek cazibesini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun zamandır beklenen dönemlerden biri de Steam yaz indirimleri. Haziran ayının sonuna doğru başlayan bu süreç heyecanla bekleniyordu. Daha önce pek çok kaynak yaz indirimlerinin 21 Haziran’da başlayacağını duyurmuştu. Sonunda bu tarih netlik kazandı. Steam yaz indirimleri 21 Haziran Perşembe günü başlayacak. Türkiye saatiyle saat 20.00’den itibaren indirimli fiyatlar ortaya çıkacak. Bakalım hangi oyunlar ne kadar indirime girecek? Yine cüzdanlar boşalacak mı?

İlgili Video

Konsol için hazırlanmış en ilginç aksesuar

https://video.vidyome.com/embed/hwlBUfQxoDC.htm