reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Lucifer Netflix

Netflix’e transfer olan Lucifer cephesinde üzücü gelişme

DC çizgi romanlarından uyarlanan Lucifer geçtiğimiz günlerde pek çok farklı gelişmeyle gündeme geldi. Önce iptal edildi, ardından Netflix tarafından geri döndürüldü. Sonunda sevinecekken bu sefer biraz canımızı sıkan bir haber gün yüzüne çıktı.

Önce kısa bir özet geçelim. Fox kanalı geçtiğimiz aylarda ciddi bir temizlik sürecine girdi ve sevilen dizilerini teker teker iptal etmeye başladı. Bunlardan biri de başrolünde Tom Ellis‘in yer aldığı Lucifer oldu. Herkes iptal kararını şaşkınlıkla karşıladı fakat hayranlar durumu kabullenmedi. Hızla kolları sıvayıp yeni bir kanal arayışına giriştiler. Önce diziyle Amazon’un ilgilendiği ortaya çıksa da çözüm Netflix’ten geldi. Giderek büyüyen internet platformu Lucifer’a 4. sezon onayı verdiklerini duyurdu. Böylece hep birlikte rahat bir nefes aldık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aradan geçen zamanın ardından Lucifer’ın dördüncü sezonuna dair detaylar da netlik kazanıyor. Dizinin yaratıcıları olan Joe Henderson ve Ildy Modrovich geçtiğimiz günlerde TV Line’a konuştu. Yeni sezonun nasıl olacağını anlattı. Dizinin dördüncü sezonu sadece 10 bölümden oluşacak. Her bölüm ortalama 43 dakika sürecek. Lucifer’ın sezonları şimdiye kadar ortalama 20 bölümden oluşuyordu. Netflix’e geçmesiyle birlikte bu sayı yarı yarıya azalacak. Yani daha az bölüm seyredeceğiz. Umuyoruz ki bu kararın ardından bölüm kaliteleri artar. Böylece kazançlı çıkan izleyici olur.

İlginizi çekebilir

Lucifer 3. sezon ilk bakış videosu