reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 4. sezon

İptal edilen Lucifer 4. sezon için umut vadeden açıklama

Geçtiğimiz ay Fox, en popüler dizilerini iptal ederek hayranları sinirlendirmişti. İptal olan dizilerden Lucifer içinse umut ışığı belirdi.

Fox, geçtiğimiz ay aralarında Brooklyn Nine Nine, Lucifer gibi popüler dizilerin yer aldığı pek çok televizyon şovunun fişini çekti. Bir anda küçük bir şok geçiren hayranlar ise ne olduğunu anlayamadan dizilerin artık yayınlanmayacağı açıklandı. Bu kıyımdan en hızlı kurtulan polisiye komedi dizisi Brooklyn Nine Nine oldu. NBC’nin aldığı dizinin kurtulmuş olması Lucifer hayranlarını da harekete geçirmişti. Netflix’ten Amazon’a platformları tweet yağmuruna tutan hayranların umutsuz çabasına Amazon‘dan karşılık gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon’un gözü Lucifer’da

Açıkçası Amazon’un daha önce hamle yapmamış olmasına dahi şaşırıyoruz. Netflix karşısında Amazon Videos’un güçlü yapımlara ihtiyacı olduğu için Fox kıyımını ilk değerlendiren isimlerden biri olur diye düşünüyorduk. Amazon Studios’un başındaki isim Jennifer Salke nihayet hayranların beklediği açıklamayı yaptı ve diziyi geri getirme olasılıkları olduğunu söyledi. Salke’nin tam açıklaması şu şekilde: “Bu dizi hakkında konuşmalarımız devam ediyor. Ancak şu an hangi aşamadayız emin değilim. İngiltere başta olmak üzere dizinin dünyanın dört bir yanında fazlasıyla sevildiğini biliyorum. Diziyi geri getirmek Amazon’un gündeminde olan konulardan.

Amazon bu aralar “kurtarıcı” rolü üstlenmiş durumda. Syfy’nin iptal ettiği The Expanse dizisini de kurtaran yayın servisi hayranlara umut ışığı veriyor. Eğer söz konusu satın alım gerçekleşirse, önümüzdeki hafta açıklanması olası. Lauren German’a göre dizinin yenilenmesi için son tarih 16 Haziran olarak belirtilmiş. Bu tarihe kadar biri diziyi kurtarmazsa, sonsuza kadar veda edebiliriz… Ancak Amazon satın alımı açıklarsa Lucifer 4. sezon bölümleriyle Amazon Videos’taki yerini alabilir.

İlginizi çekebilir

Lucifer 3. sezon ilk bakış videosu