reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things yıldızından 3. sezon ipuçları

Stranger Things 3. sezon için henüz önümüzde epey vakit var. Ancak dizinin yıldızları yeni sezonla ilgili açıklamalara başladı bile.

Stranger Things 3. sezon bölümleriyle Netflix’teki yerini almaya hazırlanırken, dizinin yeni sezonu için merakımızı artıracak açıklamalar da gelmeye başladı. Geçtiğimiz sezon hayli zor zamanlar geçiren Will Byers karakterini canlandıran Noah Schnapp, yeni sezonla ilgili yorumlarını The Hollywood Reporter’ın röportajında aktardı. Yeni sezonun çok farklı olacağını belirten aktör, 1985 yazında geçecek olan üçüncü sezonda bizi neler beklediğinden de biraz bahsediyor. Schnapp sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bu sezon çok farklı çünkü yaz mevsiminde geçiyor. Herkesin farklı bir halini göreceğiz bu sezon. Yeni sezonun en güzel yanı ise hem ikinci sezondaki karanlık bölümleri hem de birinci sezondaki eğlenceli bölümleri bir araya getirmesi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bazı karakterleri daha sık göreceğiz

Karanlık ve gerilim dolu bir atmosferle, eğlenceli detayların buluşacağını müjdeleyen Schnapp, geçtiğimiz sezonun favorilerinden Lucas’ın kız kardeşi Erica’yı da bu sezon daha çok göreceğimizi belirtti. Priah Ferguson tarafından canlandırılan Erica, Lucas’ı utandıracak eğlenceli cümlelerle ekibe dahil olabilir gibi görünüyor. Schnapp karakterle ilgili “Bu sezondaki rolü kesinlikle daha büyük. Kendi hikayesi olan bir karakter diyebiliriz.” diyor.

Yeni sezonda karakterlerin ergenlik çatışmalarını da göreceğimiz daha önceden belirtilmişti. Çekimleri hala devam eden dizinin yeni sezonu için net bir yayın tarihi bulunmuyor. Röportajın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Stranger Things 3. sezon duyuru fragmanı