reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer

Netflix’ten Lucifer hayranlarını sevindirecek hamle

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve üç sezon boyunca ekrana gelen Lucifer kısa bir süre önce Fox tarafından iptal edilmişti. Dizinin hayranları o zamandan beri ciddi bir kampanya yürütüyor. Sevdikleri diziye yeni bir yuva arıyor. Herkesin gözleri Amazon’a çevrilmişken çözüm Netflix’ten geldi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz ay Fox ciddi bir temizlik sürecine girdi. Çok konuşulan Brooklyn Nine Nine‘dan tutun Lucifer’a kadar pek çok dizinin iptal edildiğini duyurdu. Sadece Gotham‘a beşinci sezonla hikayeyi tamamlama şansı tanıdı. Elbette iptal kararları ciddi bir şaşkınlık yarattı. Bu dizilerin hayranları da kollarını sıvadı ve yeni bir kanal arayışına girdi. Brooklyn Nine Nine’ı NBC kurtarmıştı. Sonunda sıra Lucifer’a da geldi.

Bir süre önce Amazon, bu diziyi kurtarmak için görüşmelere başladıklarını duyurmuştu. Hayranları heyecanlandıran bu gelişme ardından herkes gözünü bu internet platformuna dikmişti. Fakat çözüm beklenmeyen bir yerden yani Netflix‘ten geldi. Büyümesi durdurulamaz seviyeye ulaşan Netflix’in Lucifer’a dördüncü sezon onayı verdiği ortaya çıktı. Böylece uzun süredir devam eden kampanya amacına ulaşmış oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şimdilik Lucifer’ın dördüncü sezon çekimlerinin başlayacağı tarih de, yeni bölümleri ne zaman izleyeceğimiz de belli değil. Fakat diziyi sevenler olarak artık rahat bir nefes alabiliriz!

İlginizi çekebilir

Lucifer 3. sezon ilk bakış videosu