reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Hayranların Lucifer 5. sezon ile final isyanına ilk cevap

Lucifer 5. sezon duyurusu ardından hayranlar karmaşık hislere sahip. Bir yandan yeni sezon haberiyle sevinen hayranlar diğer yandan final duyurusuyla sarsılmış durumda. Ancak bunu kabul etmeye hazır değiller.

Geçtiğimiz haftalarda Lucifer 5. sezon onayını veren Netflix, müjdeli haberi hayranlarla paylaştıktan sonra bir de kötü haber vermişti. Fox tarafından 3. sezon sonrası iptal edilen dizinin 4. sezon macerasının ardından Netflix’teki zamanının da sonuna geldiğimiz açıklanmıştı. 5. sezon ile veda edeceğini belirten dizinin hayranları ise bu bilgiyi çok da pozitif karşılaşamadı. Hayli üzülen hayranlar ise tıpkı Fox iptalinde olduğu gibi yeniden harekete geçti. Henüz 5. sezon için ortada bir tarih bile yok. Ancak hayranlar canla başla 6. sezon için imza topluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ile final yapmaya hazırlanıyor

Change.org‘da açılan yeni kampanya Netflix’ten diziyi bitirmemesini istiyor. Hayranların hızla katıldığı kampanya kısa sürede 20 bin imzayı aşmış durumda. Kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz. Ancak işler hayranların düşündüğü kadar kolay değil. Görünen o ki arka kapılar ardında Fox sonrası anlaşma yapılırken zaten 2 sezon için imzalar atılmış. Bu bilgi ise doğrudan dizinin yaratıcılarından Joe Henderson‘dan geliyor. Henderson attığı tweet’te şunları söylüyor:

Netflix bize iki sezon verdi; biri hikayeyi devam ettirmemiz için, biri de bitirmemiz için. 5. sezonla bitirmek onların kararıydı ve bu biraz üzücü. Ancak biz 5. sezonun son olduğunu bildiğimiz için ve hikayeyi istediğimiz gibi bitirebileceğimiz için mutluyuz.

Joe Henderson aslında bu tweet‘iyle biraz da Marvel dizilerine laf çarpıyor. Henderson belli ki aniden bitirilen Marvel dizileri gibi olmaktansa kendi kontrollerinde biten bir diziye sahip olmaktan memnun durumda. Ancak ekibin ellerinde imkan olduğu takdirde devam edebilecekleri de açık.

Lucifer 5. sezon ne zaman gelecek henüz net değil. Yeni sezonun 4. sezon gibi 10 bölüm sürmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

4. sezon fragmanı