reklamı kapat

POPÜLER

steamsummersale

Steam yaz indirimi başladı!

Valve‘in oyun kütüphanesi Steam, her yıl düzenli olarak yaptığı büyük yaz indirimini dün akşam başlattı. 30 Haziran’a kadar devam edecek olan bu büyük indirim vasıtasıyla istediğiniz oyunları çok daha ucuza elde edebilirsiniz.

Valve’in oyuncular için geliştirdiği oyun kütüphanesi Steam, pek çok oyuncunun kutulu oyunlardan dijital oyunlara geçişine de ön ayak olmuştu. Sistemde oluşturduğunuz profil vasıtası ile yine Steam üzerinden oyun satın alabiliyor ve kütüphanenizi oluşturabiliyorsunuz. Aldığınız dijital kopyaların düzenli bir şekilde tek bir yerde olması da platformun bu kadar sevilmesinde oldukça etkili bir unsur oluşturuyor.

summersale
Steam benzeri başka platformlar bulunsa da Steam’in bu kadar sevilmesinin bazı nedenleri var. Yeni modlar yaratılıp sunulan Atölye alanı, çeşitli eşya ve kartların satıldığı Pazar bölümü gibi pek çok kısmı bulunan Steam, aynı zamanda geliştiricilerin oyunlarını tanıtıp oylama aracılığı ile Steam bünyesine dahil edilmesini sağlayan yeşil ışık seçeneğini de sunuyor. Tüm bunların yanında yıl içerisinde yaptığı indirimler oyuncuları kalbinden vuran ana unsur tabii.

Bu uzun yaz indirimi maratonunda eğer düzenli olarak indirime girecek oyunlara oy verir, yeni oyunlar alırsanız Steam yaz indirimi kartlarını da açarak 2014 yaz indirimi rozetini elde edebilirsiniz. Kartları açmak için daha detaylı bilgiye ve farklı yöntemlere kendi Steam hesabınızdan ulaşabilirsiniz. Bu uzun maraton için istek listenizi güncel tutup takip etmeyi unutmayın ancak bir yandan da cüzdanınıza sahip çıkın. Bu yaz çok sert geçebilir.