reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Harry Potter

Harry Potter hayranlarına özel, abonelik sistemi sunan yeni servis

Artık abonelik sistemlerinden başımızı kaldıramadığımız şu günlerde Harry Potter hayranlarına özel olarak hazırlanmış yeni bir servis bulunuyor.

Advertisement

Harry Potter serisinin popülerliği yakın zamanda bitecek gibi durmuyor. Ana kitap serisinin film uyarlamalarından sonra Fantastik Canavarlar serisinin uyarlamasıyla devam eden bu evren farklı alanlarda da kendini geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyor. Onlardan biri de yeni servis. Sıkı takipçilerin bildiği üzere yakın zamanda yeniden markalaşmaya giden Pottermore, Wizarding World olarak yeni “evine” taşındı. Wizarding World de beraberinde bir uygulama ve Pottermore’da olduğu gibi bir dolu içerikle geliyor. Wizarding World’un aynı zamanda bir de bu sonbaharda çıkacak olan yeni “Gold” üyelik sistemi bulunuyor. Yıllık 75 dolar ödeyerek Wizarding World Gold üyesi olabileceğiniz bu abonelik servisi ise hayranlara çevrim içi ve fiziksel alanlarda bazı ayrıcalıklar sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harry Potter hayranları için yeni abonelik hizmeti

Yeni aboneler ilk olarak “sıcak” bir hoşgeldin hediyesiyle karşılaşıyor. J.K. Rowling’in Hogwarts taslağının posta kartı boyutundaki versiyonu beraberinde bir rozet ve interaktif, size özel tasarlanmış bir defter olan Keys and Curios hediye olarak geliyor. Adınıza özel hazırlanan Keys and Curios, Hogwarts binanız gibi detayları da içeriyor. Sayfaları çevirdikçe sürprizler sizi bekliyor.

Bunun yanı sıra 12 aylık abonelik süresince Wizarding World’de gizli tüm özel video serilerine ve gizemlere erişim sunuluyor. Elbette Harry Potter kitaplarının 7’sine de e-kitap olarak erişiminiz bulunuyor. Hediye edilen ilk rozet dışında yenilerinin de geleceği kaydediliyor. Bunun dışında Wizarding World’ün çevrim içi mağazasında, Londra’daki resmi mağazada ve Londra ile Hollywood’daki Warner Bros. Studio Tour mağazalarında indirimleriniz oluyor. Aynı zamanda Orlando’daki The Wizarding World of Harry Potter özel seyahatine indirim de elde ediyorsunuz. Wizarding World etkinliklerinde rezervasyon için öncelik tanınıyor. Buna biletlerini bulmanın hayli zor olduğu Lanetli Çocuk gösterimi de dahil. Wizarding World Gold’a özel sınırlı sayıdaki eşyaya da erken erişim sağlamak mümkün oluyor. Yazının başında da belirttiğimiz gibi tüm bunlara yıllık 75 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Ön siparişe başlayan servisin tüm detaylarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Robert Downey Jr., Avengers Endgame sonrası ilk filmiyle karşımızda